Connect with us

Sheryy Style

Soğuk Kış Gecelerinin Vazgeçilmezi Pizza!

Markalar

Soğuk Kış Gecelerinin Vazgeçilmezi Pizza!Kış mevsiminin kendini iyice hissettirmesiyle soğuyan havalar, yeme alışkanlıklarımızı ve tercihlerimizi de etkiliyor. Soğuk ve özellikle karlı havalarda pizza satışlarının arttığını açıklayan Little Caesars’ın verilerine göre, evlerde aile ve arkadaşlarla geçirilen uzun kış gecelerinin favori pizzası ise bol malzemeli karışık ve Etibol pizza…

Her şubesinde günlük yoğrulan taptaze hamuru, mevsim domatesleriyle hazırlanan özel domates sosu ve pizzalarında yüzde 100 gerçek mozzarella peyniri kullanmasıyla fark yaratan Little Caesars Pizza, kış mevsiminin favori lezzetlerini açıkladı. Pratik ve lezzetli olmasıyla arkadaş, eş, dost birlikteliklerinin menüsünde ilk sıraya yerleşen pizza, özelikle dizi, film ya da maç izleme gibi ev organizasyonlarının da vazgeçilmez lezzeti.

Little Caesars’ın verilerine göre, özellikle soğuk havalarda ev buluşmalarının favori lezzeti Karışık ve Etibol Pizza. Little Caesars’ın Gurme pizzaları arasında yer alan Etibol Pizza, günlük açılan taptaze pizza hamuru, özel karışım baharatlarla hazırlanan Sezar sosu ve dolu dolu et malzemeleriyle et severlerin de en çok tercih ettiği pizzaların başında geliyor. Karışık pizza ise pizzasını bol malzemeli sevenler için… Mevsiminde domateslerle hazırlanan özel sos, yüzde 100 gerçek mozzarella peyniri, sosis, küp sucuk, mısır, siyah zeytin ve mantarın mükemmel uyumundan oluşan Little Caesars Karışık Pizza da pizzayı paylaşma keyfini yaşamak isteyenler için zengin bir alternatif sunuyor.

Kış Gecelerinin Eşlikçisi Pizza

Artık Türkiye’de akşam yemeği tercihleri arasında ilk 5’e giren pizzanın kış gecelerinde mükemmel bir dizi, film ya da maç eşlikçisi olduğuna dikkat çeken Little Caesars Pizza, düzenlediği avantajlı kampanyaların yanı sıra sağlığa verdiği önemle de ön plana çıkıyor. Şubelerinde kızartma yapmayan ve doğal malzemeler kullanan Little Caesars Pizza, sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirenleri de pizzasız bırakmıyor.

Soğuk kış günlerinin vazgeçilmezi Little Caesars pizzalar, en yakın Little Caesars Pizza şubesinde, www.littlecaesars.com.tr adresinde ve 444 52 44 numaralı telefonla sipariş hattında lezzet severleri bekliyor.

Little Caesars Pizza Hakkında

1959 yılında Mike and Marion Ilitch tarafından ABD’de Michigan Garden City’de kurulan Little Caesars Pizza, Ilitch’lerin yönetiminde dünyanın lider pizza zincirlerinden biri haline geldi. Beş kıtada 23 ülkede 5 binin üzerinde restorana sahip olan Little Caesars Pizza, Türkiye’de 1996 yılından bu yana Çelebi Holding yönetiminde büyümesini sürdürüyor. Çelebi Holding 2007 yılında Little Caesars’ın Türkiye Master-franchise hakkını aldı. Çelebi Holding’e bağlı Çelebi Gıda çatısı altında Türkiye genelinde 90 restoranı ile hizmet veren Türkiye Little Caesars Pizza; 9 yıldır üst üste Amerika’nın en çok tercih edilen 1 numaralı markası seçiliyor.*

*2007-2015 yılları arasında Sandelman & Associates tarafından düzenlenen anketlerde Amerika’daki hızlı servis restoranları arasında “Ödenen paranın karşılığını en iyi veren zincir” seçilmiştir.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top