30 September, 2020
Truck Nevresim Takımı

Renkli Nevresim Takımları

Zengin desen ve renk seçeneğine sahip ev tekstili koleksiyonuyla yatak odalarınıza şıklığı taşıyan Yataş Bedding, çocuklara özel hazırlanan nevresim takımlarıyla sağlıklı, huzurlu ve rengarenk bir uyku vadediyor. Çocuk odalarına renk katan Tilda ve Truck nevresim takımları, %100 pamuklu ranforce kumaşlarıyla annelerin; eğlenceli desenleriyle çocukların gözdesi olmaya aday.

Ev tekstili koleksiyonlarında özgün tasarımları ve kaliteli kumaşlarıyla dikkat çeken Yataş Bedding, %100 pamuklu ranforce kumaşlardan çocuklara özel üretilen nevresim takımlarıyla çocuk odalarına renk katıyor. Yumuşacık dokusuyla çocuklara rahat bir uyku sunan nevresim takımları, eğlenceli desen ve renkleriyle de dikkat çekiyor.

Yaratıcı ve estetik bir titizlikle tasarlanan Tilda Nevresim Takımı; unicorn, çiçek ve kelebek desenleriyle kız çocuklarının eşsiz hayal dünyasına eşlik ediyor. Pembe renkli bu keyifli nevresim takımı çift taraflı olarak da kullanılabiliyor. İş makineleri ve kamyon desenleriyle erkek çocuklarının çok seveceği Truck Nevresim Takımı, mavinin huzur veren tonlarını barındırıyor. Truck Nevresim Takımı, tıpkı Tilda gibi çift taraflı olarak kullanılabiliyor.

Bir Cevap Yazın