Connect with us

Praktiker’den Sevgililer Günü’ne özel “aşk” çerçeveleri!

Markalar

Praktiker’den Sevgililer Günü’ne özel “aşk” çerçeveleri!


En yeni trendleri tüketicisiyle buluşturan Praktiker, ziyaretçilerine Sevgililer Günü için birbirinden şık ve anlamlı hediye alternatifleri sunuyor. Özellikle aşkın sembolü kalp şeklindeki fotoğraf çerçeveleri, bu yıl sevdiğiniz kişiye duygularınızı anlatmanın en güzel yolu olacak.

14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilinizi, sadece Praktiker mağazalarında bulabileceğiniz aşk dolu çerçevelerle mutlu edin. Sevginin, her dilde aynı olan sembolü kalp şeklindeki fotoğraf çerçeveleri bu yıl aşkınızı anlatmanın en güzel yolu olacak. Praktiker’in aşk dolu çerçeveleri aynı zamanda ev ya da ofis için de harika bir dekoratif ürün seçeneği. Birbirinden farklı ve şık modelleri ile her zevke hitab eden fotoğraf çerçevelerinin fiyatı ise 49.99 TL.

Dekoratif hediye seçenekleri

Alışverişin zevke dönüştüğü Praktiker mağazalarında aşk çerçevelerinin dışında yüzlerce hediye seçeneği de sizleri bekliyor. Tasarımlarıyla eğlenceyi yansıtan hediye kutularından tablolara, çerçevelerden duvar saatleri ve duvar süslemelerine, dekoratif mum ve mumluklara kadar uzanan çok çeşitli hediye alternatifleriyle Praktiker, sevdiğinizin kalbini bir kez daha fethetmenizi sağlayacak.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top