30 September, 2020

Pr Ajansı

BRANDWORKS

2009 yılında yeni bir hikâye yazmaya başladığımızda hayal kurmanın ve kurduğumuz hayallerin peşinden gitmenin önemine inandık. 9 yıllık serüvenimize 50’ye yakın sektör, 100’e yakın marka ve pek çok tecrübe sığdırdık. Ve şimdi geldiğimiz noktada, tecrübe ve bilgi birikimimizi yeni bir başlık altında topluyoruz: BRANDWORKS.

Peki, biz Brandworks Pr Ajansı olarak ne yapıyoruz?
PR, etkinlik, dijital ve sosyal medya hesap yönetimi süreçlerini 360 derece yaklaşımı ile yönetiyor; müşterilerimize kreatif çözümler sunuyor ve tüm bunları yaparken ilk günkü kararlılığımızla adımlarımızı atıyoruz.

Rekabetin kendisini iyiden iyiye hissettirdiği günümüz dünyasında müşterilerimizi doğru stratejilere yönlendirmek, marka bilinirliklerini artırmak, başarılarını görünür kılmak, yaratıcı projelerimizle markaları ‘ilham veren’ konumuna taşımak öncelikli hedeflerimiz.

Sevdiğimiz ve en iyi bildiğimiz işi yapmak için koyulduğumuz bu yolda; iletişim ve pazarlama dünyasına yeni renkler eklemeyi amaçlıyoruz. İlham aldığımız hikâyelere sahip çıkarak, hayal kurmaktan vazgeçmeyerek, ilk günkü tutkumuzu ve heyecanımızı koruyarak…

Share

Bir Cevap Yazın