29 September, 2020
Modül İstanbul

Modül İstanbul Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazasıyla Emaar Mall’da

İstanbul’un en gözde ve trend alışveriş merkezi Emaar Mall, yeni konsept mağazalarla büyümeye ve çeşitlenmeye devam ediyor. Türkiye’nin gözde tasarım markalarının tek bir çatı altında bir araya gelmesiyle oluşan yeni mağazacılık konsepti Modül İstanbul, Emaar Mall’da kapılarını açıyor.

Türkiye’yi yepyeni bir mağaza konsepti ile tanıştıran Modül İstanbul Designer Lab, modadan eğlenceye, gastronomiden teknolojiye kadar birbirinden seçkin markaya ev sahipliği yapan Emaar Mall’da yerini aldı.27 Mart itibariyle açılan Modül İstanbul, Avrupa Yakası’ndan sonra Anadolu Yakası’ndaki ilk mağazası için Emaar Mall’u seçti.

Modül İstanbul’un yeni adresi Emaar Mall

Ev tekstilinden dekorasyona, modadan aksesuara, sanattan çocuk oyuncaklarına kadar 85 markayı bir araya getiren Modül İstanbul, Emaar Mall’da 750 metrekarelik yeni mağazasıyla tasarıma önem verenleri bekliyor.

Ünlü oyuncu Naz Elmas’ın VeryNazz Shoppe, Buse Terim’in BT Shop markası ile birlikte daha birçok ünlü tasarımcı, sanatçı ve modacının yaratıcı ürünleri Modül İstanbul bünyesinde yer alıyor.

Bir Cevap Yazın