Connect with us

Masterchef altıncı sezonuyla 24Kitchen’da!

Genel

Masterchef altıncı sezonuyla 24Kitchen’da!Amerika’nın en iyi amatör şefini arayan Gordon Ramsay ve Christina Tossi, Masterchef’in 6. sezonuyla 1 Şubat’tan itibaren hafta içi her akşam saat 20.00’de 24Kitchen’da!

Dünyaca ünlü ödüllü şef Gordon Ramsay ve ünlü pasta şefi Christina Tossi’nin Amerika’nın en yetenekli amatör şefini bulmak için yola çıktıkları dünyanın en sevilen yemek yarışması Masterchef 6. sezonuyla 24 Kitchen ekranlarına geliyor. Sınırları zorlayan ve her seferinde daha iyisini bekleyen ikili, Amerika’nın dört bir yanından seçilen amatör şefleri zaman zaman gizemli malzemelerle, zaman zaman da profesyonel mutfaklarda eleme testlerine tabi tutuyor; stres altında yaratıcılığını ve becerilerini en iyi şekilde ortaya koyan yarışmacılar büyük ödüle bir adım daha yaklaşıyor.

Dünyayı kasıp kavuran ve yaratıcılığın sınırlarının zorlandığı Masterchef 6. sezon bölümleriyle 1 Şubat’tan itibaren hafta içi her gün saat 20.00’de 24Kitchen’da!

Dünyaca ünlü şefleri ve kaliteli içerikleriyle bir yemek kanalından çok daha fazlası olan 24Kitchen D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+ platformlarından izlenebiliyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top