Connect with us

Little Caesars’tan Hem Lezzet Hem de Fırsat Dolu Maç Menüsü Kampanyası!

Genel

Little Caesars’tan Hem Lezzet Hem de Fırsat Dolu Maç Menüsü Kampanyası!


Her şubesinde günlük açılan taptaze hamuru, sezon mahsulü domatesle hazırladığı özel sosu ve gerçek mozzarella peyniriyle pizza severlerin kalbinde taht kuran Little Caesars Pizza, yeni yıla Maç Menüsü’ne özel bir kampanyayla başlıyor. Maç Menüsü Kampanyası kapsamında, dilediği orta boy pizzayı sipariş edenlere bir orta boy pizza ve 1 litre Pepsi de Little Caesars’tan! Maç Menüsü Kampanyasının lezzet dolu avantajları en yakın Little Caesars Pizza şubesinde, www.littlecaesars.com.tr adresinde ve 444 52 44 numaralı telefonla sipariş hattında pizza severleri bekliyor.

Türkiye’nin ve dünyanın en sevilen* pizzacılarından Little Caesars Pizza, enfes orta boy pizzalarının lezzetini ikiye katlayan bir kampanya ile pizza severleri mutlu ediyor. Maç Menüsü Kampanyası kapsamında, orta boy pizza alanlara bir orta boy pizza ve 1 litre Pepsi bedava!

Little Caesars’ın tüm orta boy pizzalarında geçerli olan kampanya ile Maç Menüsü’nden sipariş verilen orta boy pizzaya ek olarak Little Caesars da dilediğiniz bir orta boy pizzayı ve buz gibi 1 litrelik Pepsi içeceğinizi hediye ediyor. Little Caesars’ın her yaştan herkesin damak zevkine hitap eden tüm orta boy pizzaları (Sucuk KarışıkPretzelPide de Pizza, Kavurmalı, Etibol, Turkish Mix, Acımasız Tavuklu, Caesars Italiano, Acımasız Etli, Çiftlik, Karışık, Supreme, Akdeniz, Sebze, Sucuk -Peynir, Pepperonni, Sucukbol, Margarita, Piknik ve Parti), dilediğiniz bir diğer orta boy pizza ve 1 litre Pepsi ile sevdiklerinizle paylaşacağınız bir ziyafete dönüşüyor.

Little Caesars Pizza’nın Maç Menüsü Kampanyası, en yakın Little Caesars Pizza şubesinde, www.littlecaesars.com.tr adresinde ve 444 52 44 numaralı telefonla sipariş hattında pizza severleri bekliyor.

Little Caesars Pizza Hakkında

1959 yılında Mike and Marion Ilitch tarafından ABD’de Michigan Garden City’de kurulan Little Caesars Pizza, Ilitch’lerin yönetiminde dünyanın lider pizza zincirlerinden biri haline geldi. Beş kıtada 23 ülkede 5 binin üzerinde restorana sahip olan Little Caesars Pizza, Türkiye’de 1996 yılından bu yana Çelebi Holding yönetiminde büyümesini sürdürüyor. Çelebi Holding 2007 yılında Little Caesars’ın Türkiye Master-franchise hakkını aldı. Çelebi Holding’e bağlı Çelebi Gıda çatısı altında Türkiye genelinde 90 restoranı ile hizmet veren Türkiye Little Caesars Pizza; 9 yıldır üst üste Amerika’nın en çok tercih edilen 1 numaralı markası seçiliyor.*

*2007-2015 yılları arasında Sandelman & Associates tarafından düzenlenen anketlerde Amerika’daki hızlı servis restoranları arasında “Ödenen paranın karşılığını en iyi veren zincir” seçilmiştir.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top