Connect with us

Sheryy Style

KFC’den bir kova dolusu “AŞK”

Genel

KFC’den bir kova dolusu “AŞK”KFC bu Sevgililer Günü’nde de sevenlere özel bir sürpriz kova hazırladı. “Daima Aşk” teması eğlenceli tasarımıyla yeni Sevgililer Günü kovası, içerisindeki kişiselleştirilebilir kutlama kartları ile sevenlere güzel anılar vaat ediyor.

Dünyanın en büyük tavuk zinciri KFC, her yıl merakla beklenen Sevgililer Günü kovası kapsamında bu kez, tavuk sever aşıkların yaratıcılıklarını ortaya çıkartıyor. “Daima Aşk” temalı özel tasarım kovanın yanına keyifli bir kutlama kartı ekleyen KFC, aşıkları bir kova etrafında buluştururken, kendi el yazıları ve cümleleriyle yeni anılar yaratmalarına olanak sağlıyor.

KFC 14 Şubat günü sevgilisi uzakta olanları ve sürpriz bir ziyafet çekmek isteyenleri de unutmadı. Yemek Sepeti üstünden Sevgililer Günü kovasını seçen herkes, özel mesajını karta yazdırabilecek ve KFC’nin parmak ısırtan lezzetleriyle dolu kovasını aşkına gönderebilecek. Özel mesaj kartlı, “Daima Aşk” temalı orta boy KFC kovaları, Şubat ayı boyunca tüm KFC restoranları ve paket servislerde çiftleri sevindirecek.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top