27 September, 2020
Kahvaltılık Ekmek

Kahvaltılık Ekmek

Türkiye’nin kahvaltıya özel olarak üretilen ilk ekmeği tam tane tahıllı “UNO Kahvaltılık” ekmek, kuru meyveler, tahıllar fındık ve ayçekirdeğinden oluşan zengin içeriği ve besleyici özel formülüyle tüketicilerin beğenisine sunuldu.

UNO Kahvaltılık ekmek, eşsiz lezzetinin yanı sıra, günlük olarak ihtiyaç duyulan protein, lif, vitamin ve mineralleri sağlıyor. Ayrıca, tam tane tahıl olma özelliğiyle buğdayın doğasından gelen tüm besleyiciliği içeriğinde barındırıyor. UNO Kahvaltılık ekmeğin içerisinde hurma, kayısı, yulaf ezmesi, ayçekirdeği, fındık ve darı gibi faydaları saymakla bitmeyen besinler bulunuyor. Bu besinlerde bulunan birbirinden farklı bir çok vitamin ve mineral sağlığa faydalı etkiler gösteriyor. Ayrıca üründe bulunan ve antik bir tahıl olan çiya tohumu, sahip olduğu yüksek Omega-3 özelliği ile kalp ve damar hastalıklarını önlemede etkili olurken, yapısında bulunan lif sayesinde kan şekerini düzenliyor.

Tek bir dilimi tüm kahvaltı ihtiyacını karşılıyor!

“Tek başına yeter!” sloganıyla satışa sunulan, besleyiciliği kadar pratikliğiyle de tüketicilerine kullanım avantajı sağlayan UNO Kahvaltılık Ekmeğin, sadece bir adeti kahvaltı ihtiyacını karşılıyor.Özellikle, dinamik ve hareketli bir yaşam tarzına sahip bir çok kişi, fırsat bulup sağlıklı kahvaltı yapamıyor. Güne başlarken geçiştirilen kahvaltı, sağlıksız beslenmeye sebep olurken, lezzetli kahvaltı keyfini de alıp götürüyor. UNO Kahvaltılık ekmek ise güne başlarken yaratılan en küçük arada bile lezzetli bir kahvaltı imkanı sunarak günlük protein, lif, vitamin ve mineral alımına destek oluyor. Güne iyi bir kahvaltıyla başlamak, günlük stresten uzaklaştırırken, daha verimli, keyifli ve sağlıklı bir gün geçirmenizi sağlıyor.

Uno Kahvaltılık ekmeğin lezzetinin yanısıra ambalajı da kullanım avantajı sağlıyor. Modifiye atmosfer paketleme teknolojisiyle paketlenen Uno Kahvaltılık Ekmeğin ambalajı, ürünü dış faktörlere karşı korurken, daha uzun süre taze kalmasını sağlıyor.

Bir Cevap Yazın