Connect with us

Hilton İstanbul Bosphorus’ta Evlenen Çiftler Diledikleri Hilton’da Mükemmel Bir Balayı Kazanıyor

Genel

Hilton İstanbul Bosphorus’ta Evlenen Çiftler Diledikleri Hilton’da Mükemmel Bir Balayı Kazanıyor


Hilton İstanbul Bosphorus şık ve romantik atmosfer sunan seçenekleriyle hayatınızın en özel gününü bir rüyaya dönüştürüyor. Ayrıca Hilton İstanbul Bosphorus’da evlenen çiftlere diledikleri Hilton Otel’inde balayı kazanma imkanı sunuyor.

Hilton İstanbul Bosphorus her zevke ve ihtiyaca uygun seçenekleriyle evlenecek çiftlere rüya gibi düğün imkânı sağlıyor. Kır düğünü hayali kuran çiftlere, Gün Bahçesi’nde yıldızlarla bezenmiş gökyüzünün altında evet demenin mutluluğunu yaşatan Hilton İstanbul Bosphorus, Şadırvan Salonu’ nun gökyüzünü andıran tavan ışıklandırmasıyla da romantik bir atmosferde evlenmek isteyenler için güzel bir seçenek sunuyor. Balo Salonu ise görkemli kristal avizeleri ve atmosferi ile görkemli bir düğün isteyenleri bekliyor. Açık havada düğün yapmayı hayal eden misafirler için ünlü Hilton havuz başı ve düğününü bir kokteyl ile kutlamak isteyen konuklar için ise etkileyici Boğaz manzarasıyla Şadırvan Teras güzel bir alternatif olacak.

Hilton İstanbul Bosphorus, size rüya gibi düğün sunarken, organizasyonunuzda kazanacağınız Hilton Honors Bonus Puanlar dünyanın dört bir yanındaki 5.000’e yakın Hilton otelinde size balayı kazandırıyor. Hilton İstanbul Bosphorus’ta 10.000 dolarlık düğün harcaması yaparak, kazanacağınız 100.000 Bonus Puan ile dilediğiniz Hilton otelinde balayınızda ücretsiz konaklayabilirsiniz.

Hilton İstanbul Bosphorus’ta düğünlerini yapan çiftler birinci evlilik yıldönümlerinde ücretsiz konaklama veya yıl dönümü yemeği de kazanıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top