29 September, 2020

Güçlü ve Stil Sahibi Kadınlar Buluştu

Define Your Mode

Define Your Mode

PUMA, ilhamını kadınların gücünden alan Trailblazer Koleksiyonu’nun tanıtımını; “Define Your Mode” adlı etkinlikle gerçekleştirdi. Spor eğitmeni Gökçen Arıkan’ın ev sahipliğinde 20 Nisan Cumartesi günü Grand Pera’da gerçekleştirilen etkinlikte; katılımcılar Trailblazer’ın dayanıklı ve feminen dünyasına adım atma imkânı buldu.

Global spor giyim markası PUMA, 2019 İlkbahar-Yaz Trailblazer Koleksiyonu’nun tanıtımı kapsamında gerçekleştirdiği “Define Your Mode” etkinliği ile kadınlarla buluştu. Etkinlik; performans ve tarzı bir araya getiren kullanışlı çantalar, hareket kolaylığı sağlayan taytlar, şık üst gruplar ile yüksek performans sunan ayakkabılardan oluşan Trailblazer Koleksiyonu’nun öne çıkan modeli Mode XT’nin gün boyu yapılan tüm aktivitelere uyum sağlama özelliğinden yola çıkılarak düzenlendi. Antrenmanlardan sağlıklı beslenmeye, nail art ve makyaj uygulamalarına kadar her moda uygun olarak tasarlanan farklı deneyim alanlarından oluşan etkinliğe kadınlar büyük ilgi gösterdi.

Ashley Joy, Juico, Qurabiye, Ultimate Ears, Life Co, Basilur Tea, Homemade Aromaterapi markalarının sponsorlukları ve influencer Beliz Şen, Büşra Yurtgül ve Ezgi Avcı’nın katılımları ile Grand Pera’da gerçekleştirilen etkinlikte; #SweatMode deneyim alanında spor eğitmeni Gökçen Arıkan ile birlikte dayanıklılıkla feminenliği birleştiren 2 özel antrenman yapıldı. Antrenmanın sonunda RedBull BC One’da yarı finale kalan 5 kadın dansçının şovunu izleyen katılımcılar; ayrıca dansçılar ile özel bir koreografi çalışma fırsatı da buldu. #SelfieMode alanında Beliz Şen’in eşliğiyle pembe ve çarpıcı PUMA dünyasını deneyimleyen katılımcılar, bol bol fotoğraf çektirdi. Tamamen mor renkten oluşan #GlamMode deneyim alanında ise Ezgi Avcı ile saç bakımı, nail-art ve makyaj uygulamaları gerçekleştirildi.

Katılımcılar, sakinleştirici gücüyle öne çıkan sarı rengin baskın olduğu gevşeme ve dinlenme alanı #CalmMode’da sağlıklı atıştırmalıklarla birlikte alanın tadını çıkarırken; PUMA’nın iddialı modellerine gönderme yapan, gümüş renkli #StyleMode deneyim alanında ise Büşra Yurtgül ile tarzlarına en uygun PUMA modellerini yakından tanıma ve satın alma fırsatı buldu.

Bir Cevap Yazın