30 September, 2020
Folk Serisi

Göz Alıcı Sadelik ve Şıklık

Estetik ve şık tasarımlarla yaşam alanlarını yeniden yorumlayan Enza Home, Folk Serisi ile modern ve klasik tasarım anlayışını bir arada harmanlıyor. Sadeliğiyle öne çıkan Folk Serisi, estetik dokunuşlarla zenginleşen tasarımıyla zamana meydan okuyan bir şıklığı yansıtıyor.

Enza Home, Folk Serisi ile modern ve klasik tasarım anlayışını buluşturarak yeniden yorumluyor. Mermer desenin ve beyazın hakim olduğu koleksiyon, detaylardaki inceliklerle zenginleşiyor. Her tarzla uyum sağlayabilecek bir tasarıma sahip olan Folk Koltuk Takımı, şıklığı, yüksek konforu, göz alıcı kumaş ve kırlent uygulamaları, dairesel formdaki modern ayaklarıyla zamana adeta meydan okuyor. Folk Koltuk Takımı, 3’lü ve 2’li koltukta zero makas mekanizmalı yatak ve sandık fonksiyonuyla hem yatak hem de depolama alanı ihtiyacına yanıt veriyor.

Tasarımda beyazın gücünü yaşam alanlarına taşıyan Folk Yemek Odası, şıklığının yanı sıra modüllerindeki hayatı kolaylaştıran fonksiyonel tasarım uygulamalarıyla da dikkat çekiyor. Seriye özel formdaki rose renkte ergonomik kulp tasarımı, beyaz renk ve mermer desen kombinasyonu, vitrin içindeki aydınlatma uygulaması, kendinden yavaşlatıcı menteşe sistemi, ekstra depolama alanı sunan vitrin tasarımıyla öne çıkan Folk Yemek Odası, özel formdaki natürel ve bronz ayna uygulamasıyla sıra dışı bir görüntü sergiliyor. Folk Yemek Odası’nın sabit, açılır ve sabit ahşap ayaklı olmak üç farklı yemek masası seçeneği bulunuyor.,

Modern tasarımıyla öne çıkan Folk TV Ünitesi, televizyon sehpası ve üst dolap olmak üzere iki farklı modülden oluşuyor. Seriye özel rose rengi kulp tasarımıyla tamamlanan beyaz renk ve mermer desen kombinasyonu Folk TV Ünitesi’nde de kendini gösteriyor. Kapaklı bölmelerinin yanı sıra açık raflarıyla ekstra depolama alanı sunan Folk TV Ünitesi’nin üst dolap tasarımı da son derece estetik görünüyor.

Serinin tamamına hakim olan sadelik ve modernizm Folk Yatak Odası‘nda da kendini gösteriyor. Beyaz renk ve mermer desen kombinasyonunu yarattığı zarafeti yatak odalarına taşıyan Folk Yatak Odası; rose renkte ergonomik kulp tasarımı, dolap kapaklarındaki bronz ve naturel renk ayna uygulaması gibi detaylarla da tasarımın estetiğini tamamlıyor. Folk Yatak Odası’nın, kendinden yavaşlatıcılı menteşe ve ray sisteminin yer aldığı üç farklı dolap alternatifi ve yüksek şifonyer seçeneği de bulunuyor.

Bir Cevap Yazın