27 September, 2020

Gizia Gate Aqua Florya Avm’de Açıldı

Gizia Gate, yeni sezonu heyecan verici bir yenilikle karşılıyor. Türkiye’nin en beğenilen ve takip edilen tasarımcılarının koleksiyonlarını aynı çatı altında satışa sunan ve her geçen gün daha da büyüyen Gizia Gate Aqua Florya AVM’de açıldı.

Türkiye’de ve dünyanın bir çok ülkesinde merakla takip edilen Türk tasarımcıların ve sürpriz markaların ilkbahar yaz koleksiyonlarının yer aldığı Gizia Gate Aqua Florya, canlı ve çarpıcı özel tasarımlarla kadınların her anına stil katıyor. Gizia Gate, eksantrik izler taşıyan, plise detaylar ile oluşturulan dantel elbiseler, uçuşan simli transparan tüller, yumuşak şifonlar, dinamik volanlar ve özel tasarım parçalarlagündüz ve gece şıklığı yaşatacak modelleriyle yaz modasına eşlik ediyor.

Gizia Gate Aqua Florya’da, Dice Kayek, Raisa Vanessa, Özgür Masur, Zeynep Tosun, Aslı Filinta, Mehtap Elaidi, Özlem Süer gibi tasarımcıların yanı sıra, Quaje ve Baa gibi markalar yer alıyor.

Uluslararası mağazacılık standartlarında VIP bir servis hizmeti sunan Gizia Gate Aqua Florya, sizi keyifli bir alışveriş deneyimine davet ediyor.

Bir Cevap Yazın