Connect with us

Sheryy Style

Ben 10 ve Powerpuff Girls’ün yepyeni oyuncak setleri çocuklarla buluşuyor

Genel

Ben 10 ve Powerpuff Girls’ün yepyeni oyuncak setleri çocuklarla buluşuyorLego Group ve Giochi Preziosi işbirliği ile 20. yılını kutlayan Powerpuff Girls ve tüm dünyada bir efsane haline gelen Ben 10’in yepyeni ve birbirinden keyifli oyuncak setleri Türkiye’de çocuklarla buluşmaya devam ediyor.

Cartoon Network, sevilen çizgi filmi Powerpuff Girls’ün 20. Yılını birbirinden renkli, eğlenceli ve çok fonksiyonlu Lego setleriyle kutluyor. Blossom, Bubbles ve Buttercup‘ın iki adet yeni Lego oyun seti bu bahar çocuklar için raflarda yerini alacak. Yeni Lego oyun setleriyle çocuklar hayal güçlerini kullanarak Powerpuff Girls’ün eğlence dolu maceralarını yeniden yaratabilecek.

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun ilgiyle takip ettiği Ben 10’in yepyeni Omni-Gelişmiş uzaylı aksiyon figürleri Mart ayından itibaren oyuncak mağzalarında yerini alacak. Üstelik, Ben 10’in Dört Kol’dan Ateş Topu’na farklı güçleri olan 10 farklı uzaylı kahramana dönüşmesini sağlayan Omnitrix saati, uzaylı maskeleri, 3 katlı Ben 10 Karavan oyun seti ve daha birçok aksiyon figürü çocukların hayal gücünü geliştirmeye devam ediyor.

Güzel şehirlerini korumak için kötülere karşı mücadele eden Powerpuff Girls’ün ve 10 farklı uzaylıya dönüşerek aksiyon dolu maceralara atılan Ben 10’in birbirinden eğlenceli bölümleri hafta içi her gün Cartoon Network ekranlarında çocuklarla buluşuyor.

Cartoon Network Hakkında:

Cartoon Network evrensel anlamda erkek çocuklara odaklı, kız çocuklarını da kapsayan bir kanal olup neşeli, komedi ve maceranın heyecanıyla işleyen bir kanaldır. Program dizilimi mizah, arkadaşlık, hayal etme, aksiyon ve macera temaları üzerinde yoğunlaşır. Cartoon Network; 5-11 yaş arasında erkek ve kız çocuklarını hedef kitlesi olarak alır ve kendi zengin eğlenceli ve küresel olarak başarılı içerik karışımı arasında çocukların kendileri olmalarını savunmayı hedefler. Programlar arasında lider komedi animasyonları Gumball, Adventure Time ve Sürekli Dizi, klasik aksiyon macera alanında Ben 10 Omniverse ve Ejderhalar: Berk’in Koruyucuları yer almaktadır.

1993’te bir pan-Avrupa kanalı olarak yayın hayatına başlayan kanal, bugün artık Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da yerel hizmetler sağlamakta olup 70 ülkede, 130 milyonu aşkın hanede, 17 ayrı dilde izlenebilmektedir. Cartoon Network, ödüllü sitesinin yanı sıra, oyunları, talebe bağlı video (VOD), televizyon sistemleri, mobil ve geniş bir yelpazeye yayılmış, lisanslı ve ticari ürünleri ile de deneyimlenebilmektedir. Cartoon Network, Time Warner şirketlerinden Turner Broadcasting Systems Inc’in iştiraki olan Turner Broadcasting System International AŞ’ye ait markalardan biridir.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top