12 August, 2020
Yeni Moda Koleksiyonu

Bahara Merhaba

Doğadan ilham alan tasarımlarını kadınlarla buluşturan Tchibo, baharın coşku ve enerjisini “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonuyla karşılıyor. Yeni koleksiyonunu www.tchibo.com.tr internet mağazasında ve mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunan Tchibo, puantiyeli elbiseleri, piliseli etekleri ve volan detayları ile bu baharda kadınların şıklığına şıklık katıyor.

Tchibo, modadaki iddiasını yepyeni bahar koleksiyonuyla bir kez daha gözler önüne seriyor. Tchibo Türkiye tarafından tasarlanarak moda severlerin beğenisine sunulan “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” adlı koleksiyondaki parçalar, güneşli günlerin coşkusunu tam anlamıyla yansıtırken; renkleri, çiçekli desenleri, modern kesimleri ve çarpıcı detaylarıyla kadınların gardıroplarını renklendiriyor.

Hem çekici hem neşeli

Tchibo’nun yeni koleksiyonunda farklı beğenilere hitap eden seçenekler yer alıyor. Her bir parça birbiriyle kombinlenerek göz kamaştıran, şıklığı ile konuşturan bir tarz oluşturuyor. Hem çekici hem neşeli bir havası olan çiçekli desenler, koleksiyona damgasını vuruyor. Çiçekli desenler elbiselerin yanı sıra pantolonlarda ve tişörtlerde de kendini gösteriyor. Asimetrik kesimli veya pileli etekler, piliseli pantolonlar daha sofistike bir hava verirken, bağlamalı elbiseler, volanlı detaylara sahip tişörtler ise zarif ve dinamik bir görünüm kazandırıyor. 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Zengin üst seçenekleri

Kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar düşünülerek oluşturulan koleksiyonda, zengin üst seçenekleri dikkat çekiyor. Çift cepli, çiçek yakalı, pile kollu veya payetli tişörtlerin yanı sıra volan kollu, dantelli ve fırfırlı bluzlar kadınların beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda yer alan kıyafetlerin tamamlayıcısı aksesuarlar da baharda şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlara zarafet katıyor.

Tchibo’nun yeni “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonu, 10 Nisan itibariyle www.tchibo.com.tr internet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Tchibo’nun “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonundan bazı ürünlerin fiyatları:

* Çift Cep Tişört 69,95 TL

* Saten Verev Etek 99,95 TL

* Çiçek Yaka Tişört 69,95 TL

* Pileli Etek 99,95 TL

* Kare Küpe Gold 34,95 TL

* Dantelli Bluz 59,95 TL

* Baskılı Pantolon 89,95 TL

* Pile Kollu Tişört 69,95 TL

* Çiçekli Elbise 99,95 TL

* Bağlamalı Elbise 149,95 TL

* Püskül Küpe 24,95 TL

* Fırfırlı Bluz 89,95 TL

* Piliseli Pantolon 99,95 TL

* Payetli Tişört 69,95 TL

* Volan Kollu Bluz 69,95 TL

* Deri Kayışlı Saat 199,95 TL

Share

Bir Cevap Yazın