Connect with us

Aşkın sakızı Şıpsevdi şimdi stick paketinde

Genel

Aşkın sakızı Şıpsevdi şimdi stick paketinde


Hem tadı hem de içindeki, aşkı anlatan romantik ve eğlenceli karikatürleriyle vazgeçilmez olan Şıpsevdi, şimdi stick şeklindeki paketiyle sizlerle.

Muz ve çilek aşkının en romantik sakızı Şıpsevdi, yepyeni paketiyle damakları tatlandırmaya geliyor. Yıllardır tekli ambalajıyla sakız severlere ulaşan Şıpsevdi, artık 5’li stick paketiyle çantalarınızdaki yerini alacak.

Aşkı en eğlenceli ve en romantik şekilde anlatan karikatürleriyle de kalpleri fetheden Şıpsevdi’nin yeni paketinde tam beş adet efsane karikatür bulunuyor.

Yeni bir yılda, yeni paketiyle tüketicileriyle buluşan Şıpsevdi, aşkın en tatlı haliyle artık her an daha çok yanınızda olacak.

Mondelēz Türkiye Hakkında

Mondelēz International, Türkiye’de First, Falım, Kent, Olips ve Jelibon gibi pek çok güçlü markasıyla sakız, şeker, hediyelik ve ikramlık kategorilerinde pazar liderlerinden biridir. Ayrıca Mondelēz International, Türkiye pazarında Milka, Toblerone ve Oreo gibi efsanevi küresel markalarıyla çikolata ve bisküvi kategorilerinde de güçlü bir varlığa sahiptir. Gebze’de bulunan büyük üretim tesisiyle yaklaşık 1.200 kişiye istihdam sağlamaktadır. Gebze tesisinde üretilen ürünler 50’nin üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top