Connect with us

AŞKIN BUZLARI KAÇ SAATTE ERİR?

Genel

AŞKIN BUZLARI KAÇ SAATTE ERİR?


10 – 14 Şubat tarihleri arasında Ece Türkiye Proje Yönetimi A.Ş. tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park AVM, klasik sevgililer günü kutlamalarının dışında orijinal bir etkinliğe ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dev bir buz kalıbının içinde konumlandırılacak olan pırlanta yüzük için yarış, alandaki kronometrenin 10 Ocak tarihinde saat 12.00’de çalıştırılmasıyla başlamış olacak. Ziyaretçilere ise dev buz kalıbının kaç saatte eriyeceğini tahmin etmek kalacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte, tahminler dijital bir cihaz üzerinden gerçekleştirilecek ve katılımcılara bir katılım kartı verilecek. Etkinlik bitiminde ise doğru tahmini yapan ziyaretçi, kayıtsız şartsız pırlanta yüzüğün sahibi olacak.

Etkinliğe sosyal medya üzerinden de katılım sağlanabilecek. Paylaşılan görselin altındaki yorum kısmında doğru tahmini yapan 50 kişiye ise çift kişilik yemek veya sinema bileti hediye edilecek.

Diğer bir etkinlik ise, çektikleri fotoğrafları sosyal medya hesaplarında #maltepeparkta14şubat etiketi ile yayınlayan ziyaretçilere ise magnet hediye edilecek.

Ziyaretçileri için özel günleri, unutulmaz deneyimlere dönüştüren ve geniş marka karması ile konfor yaşatan Maltepe Park Alışveriş Merkezi, Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Genel

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top