21 September, 2020
Anneler Günü

Annenizin Cildi Her Daim Genç Ve Işıltılı

Anneler Günü’nde annenize kendini iyi hissettirecek hediye alternatifleri için Shiseido’nun cilt bakım koleksiyonuna göz atmayı unutmayın.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, annenizin cildinde görünür bir şekilde kırışıklıkları düzenlerken, hatları dolgunlaştırır ve derinlenmesine nemlendirerek genç, ışıltılı bir görünüm ortaya çıkarır.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, cilt duyularının nörobilimine odaklanarak iki haftada kırışıklıkların görünümünde fark edilir bir değişim sağlıyor. Zengin, pamuksu krem,Reneura Teknoloji+™sayesinde sinyalleri direkt olarak ileterek cilt bakımının yaşa meydan okuyan faydalarına en iyi şekilde yanıt vermesini sağlıyor.

Shisiedo Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, farklı cilt tipleri için üç farklı dokuda sunuluyor. Yağlı ciltler için Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, kuru ciltler için Benefiance Wrinkle Smoothing Cream Enriched, gündüz kullanım için ise Benefiance Wrinkle Smoothing Day Cream SPF 25 koleksiyonda yer alıyor.

Benefiance Wrinkle Smoothing Cream, ürün satış fiyatı: 650TL

Annenizin cilt sensörlerini yeniden uyandıranvelokal lekeleri hedef alarak tamamen aydınlık, pırıl pırıl ve şeffaf bir cilt ortaya çıkaran Shiseido Whice Lucent Brightening Gel Cream ile annenizin cildi ışıl ışıl olacak.

Japonya’nın kiraz çiçeklerinden ilham alan Sakura-Bright içeriğiyle hazırlanan Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream, cilt duyularının nörobilimine odaklanıyor. Bu ferahlatan nemlendirici krem, Reneura Teknoloji+™ ile iç duyusal sinyalleri, cilt bakımının yaşa meydan okuyan faydalarına cildin en iyi şekilde yanıt vermesini sağlıyor. Cilde yoğun bir aydınlık kazandırırken, koyu lekelerin görünümünü ve cilt tonundaki eşitsizliği azaltıyor.Cildi nemlendirirken çizgileri yumuşatıyor ve tam bir aydınlık sağlıyor. Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream ile annenizin cildi ışıldayacak.

Shiseido White Lucent Brightening Gel Cream, ürün satış fiyatı: 590 TL

Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask annenizin cildini bakıma alıyor

Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask, zengin içeriği, komforlu jel krem yapısı ile, cildin gece yapılanma sürecine odaklanıyor. Yoğun nem vererek cildin gün boyunca görmüş olduğu hasarları uykuda onarmaya yardımcı oluyor. Derinlemesine bir aydınlık kazandırarak, koyu lekelerin görünümünü ve cilt tonundaki eşitsizliği azaltıyor ve annenizin cildinin yapılanmasına yardımcı oluyor.

Daha yoğun bir bakım için maske olarak da kullanılabilen ürünü, cildi temizledikten sonra gece uygulayabilirsiniz. Maske için eşit olarak yoğun miktarda yüzünüze uygulayabilirsiniz.

Shiseido White Lucent Overnight Cream & Mask, ürün satış fiyatı: 690TL

Bir Cevap Yazın