Connect with us

Alışveriş ve tasarımın kalbi Modül İstanbul’da atıyor

Moda

Alışveriş ve tasarımın kalbi Modül İstanbul’da atıyor


Alışveriş ve tasarımın kalbi Modül İstanbul’da atıyor

Modül İstanbul’da birçok farklı tasarım markasını bir arada bulmak mümkün.

Türkiye’nin gözde tasarım markalarının tek bir çatı altında bir araya gelmesiyle oluşan yeni mağazacılık konsepti Modül İstanbul, 42 Shops’un sanat ve tasarımla iç içe dünyasında yerini aldı.

Maslak’ta her an yaşayan bir gastronomi, eğlence, alışveriş ve sanatmerkeziolarak hayata geçen 42 SHOPS açıldı.42 SHOPS, Türkiye’yi yepyeni bir mağaza konseptiyle tanıştırdı.İstanbul’un gözde tasarım markalarını tek bir merkezde buluşturan Modül İstanbul Design Lab, 42 Shops’ta kapılarını açtı.

Şehrin yeni alışveriş ve tasarım merkezi Modül İstanbul Design Lab

1000 metrekare alanda 60 markayı bir araya getirdi

Tasarıma ve detaylara önem veren Modül İstanbul’da ev tekstili, dekorasyon, giyim, çanta, aksesuar ve özgün takılar, çocuk oyuncakları, sanat, ayakkabı gibi çok sayıda farklı ürün segmentinde markalar ve ürünleri yer alıyor. Sunduğu çeşitlilikle birçok ihtiyaca hitap eden ve tüm bunları bir arada bulunduran Modül İstanbul, marka karmasıyla yepyeni bir sinerji yaratıyor.

Artnego, Aydan Öner İstanbul,BATHeeBebb-Lite Therapy, BMS, Bobbin Tasarım, B-Rich, Buyaz, Casa Di Denim, Charmantelle, CoconSilk Inside, ChicTown, Collare, Decorey, Diseno,Duygu Nişancı,Dofu Design, EdaleJewelry, Elçin Dağlaroğlu Costume Jewelry, Eggo, Eye Connection, Gaia Jewelry, Gigii’s, Grandi, Home Therapy, Jaunette, Juju, Kart 10,Le ChâteauduBois, Lunapark, Mamatoyz, Manera, Marble&Co, Mehry Mu, Mesele Slow Design, MoForEvery Moment, My Name is O, Nelida, Neohomosapien, Omar Baban Design, Öney Showroom, Örge Tulga Jewelry, Paltoi, PinkkMe, RB Living, Ruhun Gıdası Kitaplar, Semra Ecer, Siyah Fare, TakikaDiamond, Tara Folks, Tasarım Hikayecisi ,Unomod by Mirzat Koç, QAFF Jewelry, WhyNote’un yer aldığı Modül İstanbul tasarıma önem verenleri artık mağazalarına bekliyor.

Dört metrekareden sekiz metrekareye kadar modüller halindekimağazalardanoluşan Modül İstanbul’da; markalar için satış elemanı desteği opsiyonu, ortak kasa veya özel kasa opsiyonu, hediye paketi noktası, concierge hizmetiyle kapalı otopark ve vale hizmeti gibi markaları mağazalaşma sürecinde destekleyen özel imkanlar bulunuyor.

Doğuş Müşteri Sistemleri tarafından geliştirilen yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU ayrıcalıklarıyla Modül İstanbul’da yer alan 6 bin 500 ürün arasından kendiniz, eviniz, çocuğunuz ya da sevdikleriniz için yaptığınız alışverişlerden indirimler elde edebilirsiniz.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top