21 September, 2020
23 Nisan

23 Nisan’ın Coşkusunu Yansıtacak Stiller

200 yıllık moda ve stil tecrübesini çocuk modasında da hissettiren Brooks Brothers, 2019 İlkbahar-Yaz sezonunda çocuklar için çok renkli ve eğlenceli bir koleksiyon hazırladı. Deniz temalı renklerin ve desenlerin ön plana çıktığı koleksiyon, 23 Nisan’da çocuklara bayram coşkusu yaşatacak.

1818’de New York’ta kurulduğu günden bu yana uluslararası perakendecilikte efsaneleşen Brooks Brothers, çocuklar için hazırladığı İlkbahar- Yaz 2019 Koleksiyonu ile 23 Nisan’da da şıklıktan ve kaliteden ödün vermiyor.

Brooks Brothers’ın çocuk koleksiyonunda deniz temalı motifler göze çarparken; mavi, lacivert, beyaz, kırmızı gibi renklerle yapılan birbirinden şık kombinler dikkat çekiyor.

Erkek çocuk koleksiyonunda; klasik polo yaka t-shirtler, trikolar, şortlar, küçük boy takım elbiseler, kravatlar oldukça ilgi çekici.

Kız çocuk koleksiyonunda ise; sarı detaylı elbiseler, çizgili tasarımlar ile çocukları 23 Nisan’da eğlenceli stiller bekliyor.

Geleceğin gençlerini, yetişkinlerini 23 Nisan’da mutlu etmek için İstanbul Zorlu Center, Akasya Acıbadem, İstinye Park ve Ankara Panora Brooks Brothers mağazalarının yanı sıra Edwards Online’ı da ziyaret ederek onlar için zamansız küçük stiller yaratabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın