Yüzde 60’a varan dev indirim başladı!

D&R’da yüzlerce üründe yüzde 60’a varan büyük indirim başladı. Tüm D&R mağazalarında hobi ürünlerinden elektronik ürünlere kitaptan film ve müzik ürünlerine kadar birçok üründe ‘dev kampanya’ alışveriş severleri bekliyor

Kültür, sanat ve eğlencenin merkezi D&R’da yüzlerce üründe yüzde 60’a varan büyük indirim başladı. Tüm D&R mağazalarında hobi ürünlerinden elektronik ürünlere kitaptan film ve müzik ürünlerine kadar birçok üründe ‘dev kampanya’ alışveriş severleri bekliyor.

Ayrıca World kart sahiplerine D&R’da yapacakları 100 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL Worldpuan hediye edilirken peşin fiyatına da dokuz taksit yapılıyor

D&R’da alışveriş, birbirinden avantajlı kampanyalar ile renkleniyor. Tüm D&R mağazalarında Eylül sonuna kadar elektronik ve hobi ürünleri, müzik, kitap ve filmler çeşitli kampanyalarla satışa sunuluyor.

D&R’da kitap kampanyaları

Kitap kurtları için D&R’da birçok yayınevinin kitapları dev indirimle 9.90 TL’ye satılıyor. Bir diğer kitap kampanyasında ise farklı yayınevlerinden seçilen birçok kitapta ‘3 al 2 öde’ kitap okumayı daha cazip hale getiriyor.

D&R’da film ve müzik kampanyalar

Seçili müzik ürünlerinde yüzde 25, 30 ve 40 indirim tüm müzik severleri bekliyor. D&R’dan bir Blue-Ray film alana bir film de D&R’dan hediye ediliyor.

D&R’da hobi ürünlerinde kampanyalar

D&R’da hobi ürünlerinde büyük indirim hem çocukları hem büyükleri mutlu ediyor. Çocukların hayal dünyasını ve el becerisini geliştiren rengarenk yüzlerce Rainbow Loom Twister ürünleri 9,90 TL’ye satılıyor. Yediden yetmişe favori Eastpak çantalar ise 99 TL’ye tüm D&R mağazalarında bulunuyor.

Rainbow Loom Twister ürünleri 69,90-59,90-46,90 TL yerine D&R’da 9, 90 TL

Eastpak çantalar 169 TL yerine D&R’da 99 TL

Kategoriler
Alışveriş

Dikkat Çeken Haberler