Yaza özel rengarenk terlikler Kinetix’te

Yazın enerjisini Kinetix ile yaşamaya ne dersiniz? Kinetix’in erkek koleksiyonunda yer alan terlikler farklı model ve renkleriyle; plajda, sokakta, bahçede kısacası yaz boyunca her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz türden! Keyifli...

Yazın enerjisini Kinetix ile yaşamaya ne dersiniz? Kinetix’in erkek koleksiyonunda yer alan terlikler farklı model ve renkleriyle; plajda, sokakta, bahçede kısacası yaz boyunca her yerde rahatlıkla giyebileceğiniz türden!

Keyifli bir yaz için ayakların rahat etmesi oldukça önemli! Kinetix’in terlik koleksiyonundan ister düz renkteki, ister renkli baskılı terliklerden birini seçerek istediğiniz rahatlığa rengarenk adımlarla kavuşabilirsiniz. Mavi, yeşil, kırmızı gibi en canlı tonlara koleksiyonunda geniş yer veren Kinetix ayrıca baskılı ve çizgili desenlerinin eşlik ettiği parmak arası ve şeritli alternatifleriyle yaz aylarında da stilinden ödül vermeyen erkekleri sevindiriyor.

Kinetix’in rengarenk terlik koleksiyonunu tüm FLO mağazalarında, www.flo.com.tr‘de ve seçkin satış noktalarında bulabilirsiniz.

Kategoriler
Alışveriş

Dikkat Çeken Haberler