Connect with us

YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZLERİ: RENKLİ OJELER VE IŞIL IŞIL TIRNAKLARLA BU YAZIN GÖZ KAMAŞTIRANI OLUN

Moda

YAZ AYLARININ VAZGEÇİLMEZLERİ: RENKLİ OJELER VE IŞIL IŞIL TIRNAKLARLA BU YAZIN GÖZ KAMAŞTIRANI OLUNPlajlarda, kumsallarda, sokaklarda…

Alman kozmetik devi LR Health & Beauty, tırnaklarınızı 2018 sezonunun en trend renkleri ile buluşturuyor.

Eller kadar ayakların da ön planda olduğu yaz aylarında kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alan ojeler, yaz mevsiminin coşkusunu ve canlılığını tırnaklara taşıyor. LR Kalıcı Parlak Oje, parlak renklerden pastel tonlara geniş renk skalası ile farklı zevkler için alternatif oluşturuyor.

Deniz ya da havuza girmekten bozulan ojelerden bıkanların imdadına LR Kalıcı Parlak Oje yetişiyor. Mükemmel kapama gücü, yoğun renk ışıltısı ve geniş renk yelpazesi ile dikkat çeken ojeler, uzun süren kalıcılığı ile beğeni topluyor.

LR Kalıcı Parlak Oje’nin tırnak biçimine mükemmel uyum sağlayan profesyonel fırçası ojeyi tek bir harekette kolaylıkla sürmenizi sağlıyor. Tırnaklarınızın daha hoş ve güzel gözükmesine yardımcı olan LR Kalıcı Parlak Oje, bu yaz tüm dikkatlerin sizde ve tırnaklarınızda olmasını sağlıyor.

Sezonun en canlı renkleri, hem uzun hem de kısa tırnaklarlarda kullanılabilirken dikkat çekici renklerin hakim olduğu koleksiyonda; Marsmallow White, Frosty Vanilla, Ballerina Rose, Sandy Beige, Toffee Cream, Latte Macchiato, Happy Coral, Pink Flamenco, Foxy Fuschia, Red Kiss, Black Cherry, Lady Lilac, Brown Truffle, Smoky Grey tonları yer alıyor.

LR Kalıcı Parlak Oje Fiyatı: 18,90 TL

LR Health & Beauty Hakkında

1985’ten bu yana güzellik ve sağlık ürünleri sektöründe faaliyet gösteren LR Health & Beauty; dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden birisidir. “LR Değer Katar” sloganıyla müşterilerine yüksek kalitede Aloe Vera içeriğiyle ön plana çıkan el, yüz, vücut, saç ve bebek bakım ürünleri, yaşlanma karşıtı ürünler ve kozmetik ürünleri sunan LR, bu sene Türkiye’deki 15. Yılını kutlamaktadır. Dünya çapında 28 ülkede faaliyet gösteren LR, bünyesinde bulundurduğu 1.200 çalışanı, yüz binlerce kayıtlı iş ortağı ve müşterisiyle global doğrudan satış sektörünün önde gelen oyuncularındandır. İnovasyona ve yüksek kaliteye önem veren LR, yüksek teknoloji kullanılan Ar-Ge tesislerinin yanı sıra, bu sene Avrupa’nın en modern Aloe Vera üretim tesisini kurmuştur. Dünyanın en büyük Aloe Vera üreticilerinden birisi olan LR’ın ürünleri IASC (International Aloe Vera Science Council), INSTITUT FRENSENIUS kalite sertifikalarına ve DERMATEST onayına sahiptir. LR’ın Bruce Willis, Karolina Kurkova, Emma Heming-Willis, Guido Maria Kretschmer ve Cristina Ferreira gibi ünlülerle yürüttüğü iş birlikleriyle oluşturduğu özel parfüm serileri, dünya çapında 40 milyonun üzerinde satış rakamıyla kalitesini ispatlamıştır. Yüksek Alman kalitesindeki ürünleri, benzersiz otomobil konsepti, satış ortaklarına sunduğu mesleki eğitim hizmetleri ve şeffaf pazarlama planları, LR başarısının arkasındaki temel faktörlerdir. LR bünyesinde 2006 yılında, çocukların korunması amacıyla dünya çapında projeler gerçekleştirmek üzere LR Global Kids Fund kurulmuştur. LR, Avrupa Doğrudan Satış Derneği (SELDIA) ve Türkiye Doğrudan Satış Derneği (DSD) üyesidir.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top