Connect with us

Wyndham Grand İzmir Özdilek’te Babalar Günü

Hediye

Wyndham Grand İzmir Özdilek’te Babalar Günü


Wyndham Grand İzmir Özdilek, bu yıl babalar gününde ne hediye alacağım diye düşünenler için alternatifler sunuyor. Hayatınızın kahramanlarına en özel günü yaşatmanızı sağlayan Wyndham Grand İzmir, sunduğu masaj ve bakım fırsatlarıyla babalara unutulmaz bir gün vaat ediyor.

Wyndham Grand İzmir Özdilek bünyesinde hizmet veren Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center, sunduğu özel bakım fırsatı, masaj ve SPA üyelik seçenekleriyle babalara en güzel babalar gününü hediyesinin ismi oluyor.
Wyndham Grand İzmir babanızı bir günlük bile olsa günlük hayattan uzaklaştırıp birbirinden farklı bakım ve masaj seçenekleriyle rahatlatıcı ve huzurlu bir gün geçirmesini sağlıyor. Agamemnon Thermal & Wellness Center’da babalar günü için özel olarak hazırlanan bakım paketinde bulunan kese – köpük ve İsveç masajları özel aromalı yağlar ile uzmanlar tarafından yapılıyor.
Hayatınızın kahramanına vereceğiniz en sağlıklı hediyeyi seçmek için Qualitasspa İzmir Agamemnon Thermal & Wellness Center ekibi size yardımcı olmaya hazır. Masajlar hakkında ayrıntılı bilgi için spa@wyndhamgrandizmir.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Wyndham Grand İzmir Özdilek, tüm babaların ve baba adaylarının Babalar Günü’nü kutluyor…

Editöre Not: Kese – köpük masaj ve İsveç masajı fiyatı: 244 TL.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Hediye

To Top