Connect with us

VICTORIA’S SECRET “DREAM ANGELS” KOLEKSİYONU İLE BAHARA HAZIRLANIN!

Moda

VICTORIA’S SECRET “DREAM ANGELS” KOLEKSİYONU İLE BAHARA HAZIRLANIN!Baharı çağrıştıran pastel renkler ve kadınların vazgeçilmezi olan dantel detayları Victoria’s Secret’ın yepyeni Dream Angels koleksiyonunda kendini gösteriyor.

Gelin adayları ve kendini özel hissetmek isteyen kadınlar, yeni Dream Angels koleksiyonunda baştan çıkarıcı detayları keşfetmeye hazırlanıyor.

Bahar aylarına imzasını atan Dream Angels koleksiyonu; baştan çıkarıcı detaylar ve pastel renklerin sakin ihtişamı ile bir araya geliyor. Koleksiyondaki detaylar, kadınların Victoria’s Secret dünyasına girişini keyfe dönüştürüyor.

Straplez sütyenlerin kaymayan özel tasarımı zarif dantel modellerlebütünleşiyor. Ezber bozan sırt detayları, baharı karşılarken günlük stilinize yeni bir soluk getiriyor. Yokmuş hissi yaratan hafiflik, bu koleksiyonda benzersiz destek ile bir araya gelerek muhteşem bir görünüme ulaşmanızı sağlıyor. Sezonun trend renklerine açık tonların zarafeti eşlik ediyor. Dışarıda da rahatlıkla giyilebilecek modellerin bulunduğu iç giyim koleksiyonu trendleri takip edenler için harika bir alternatif olmaya hazırlanıyor. Düğün sezonunda da romantik dantel detayları ve zarif renkleriyle gelinlerin de vazgeçilmezi olmaya aday.

Dream Angels koleksiyonu, uyumlu külot modelleri ile birlikte Victoria’s Secret mağazalarında kadınların keşfini bekliyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top