Connect with us

Vadistanbul Jolly Joker Sahnesi’nde Konser etkinlikleri

Etkinlikler

Vadistanbul Jolly Joker Sahnesi’nde Konser etkinlikleri


Sevilen Şarkıcı Yaşar Vadistanbul AVM’de

Vadistanbul’da kapılarını açan Jolly Joker, 26 Ocak’ta ünlü müzisyen Yaşar’ı ağırlıyor. Sevilen şarkıcı unutulmaz bir gece yaşatacak

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM‘de bulunan Jolly Joker, sevilen şarkıcı Yaşar‘ın konseriyle unutulmaz bir gece yaşatacak. 26 Ocak Cuma günü saat 22.00‘da gerçekleşecek konserde sanatçı, 90’lı yıllardan günümüze en sevilen şarkılarını hayranlarıyla hep bir ağızdan seslendirecek.

AVM’nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

Levent Yüksel Vadistanbul AVM’de Med-Cezir Yaşatacak!

Şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM’de kapılarını açan Jolly Joker, sevilen sanatçı Levent Yüksel’i ağırlıyor. 27 Ocak’taki konserde sanatçının ‘Med-Cezir’deki unutulmaz şarkılarıyla 90’lı yıllara giderken ‘Hayatıma Dokunan Şarkılar’ı ile tam bir nostalji yaşanacak

İstanbul’un en beğenilen lezzet ve eğlence mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturan şehrin yeni yıldızı Vadistanbul AVM‘de bulunan Jolly JokerLevent Yüksel‘i hayranlarıyla buluşturuyor. Sanatçı seslendireceği eserlerle, Med-Cezir albümündeki unutulmaz şarkılarının hafızalara kazındığı 90’lı yıllara götürürken, 2017’de çıkarttığı son albüm ‘Hayatıma Dokunan Şarkılar’la, tam bir nostalji yaşatacak.

İstanbul’a yepyeni bir nefes veren ve her mevsim yeşilin başka bir tonuyla misafirlerini karşılayan Vadistanbul AVM‘de bulunan Jolly Joker Vadistanbul Sahnesi‘nde 27 Ocak Cumartesi günü saat: 22.00‘da gerçekleşecek bu konser kaçmaz.

AVM’nin kapanışından sonra başlayacak olan konserler için biletler, biletix ve Vadistanbul’daki Jolly Joker satış noktalarından temin edilebilir.

VADİSTANBUL Hakkında:

İnşaat sektörünün öncü markalarından Artaş Grup ve İnvest Grup tarafından, Evyap’ın Ayazağa’daki arazisi üzerinde konumlanan ve megamall kategorisinde yer alan Vadistanbul AVM, kurulduğu 103.000 malan ile dünyanın en gözde markalarını, İstanbul’un en beğenilen lezzet mekanlarını benzersiz bir doğa manzarasında buluşturmasının yanı sıra, 760 metre uzunluğunda bir açık hava alışveriş caddesine de sahip. Vadistanbul AVM, özenle planlanmış toplam 20.000m2’lik yemyeşil peyzaj alanı içerisinde yer alan; ses, ışık ve suyun muhteşem uyumuna sahne olan gösteri havuzu ile misafirlerine unutulmaz sürprizler yaşatırken, teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış sinema kompleksi ve eğlence parkı da alışveriş keyfine hayatın en güzel renklerini taşıyor.

Ulaşım olanaklarıyla da fark yaratan VadistanbulAVM’ye TEM bağlantı yollarıyla ve Havaray yoluyla kolayca erişilebiliyor. Türkiye’de bir ilk ve tek olan, 15 milyon Euro’luk yatırım desteğiyle hayata geçirilen Havaray ile Seyrantepe metrosundan sadece üç dakikada doğrudan Vadistanbul AVM içine, foodcourt’a ulaşmak mümkün.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Etkinlikler

To Top