Uni Care ile makyajınızı temizlerken cildinizi tazeleyin

Kişisel bakım ürünleri markası Uni Care, makyaj temizleme serisiyle makyajını zahmetsizce temizlemek isteyen kadınlara hijyenik ve pratik bir çözüm sunuyor. Uni Care’in makyaj yapmayı seven kadınlara özel geliştirdiği makyaj...

Kişisel bakım ürünleri markası Uni Care, makyaj temizleme serisiyle makyajını zahmetsizce temizlemek isteyen kadınlara hijyenik ve pratik bir çözüm sunuyor.

Uni Care’in makyaj yapmayı seven kadınlara özel geliştirdiği makyaj temizleme mendilleri yüz ve göz bölgesindeki makyajı tek adımda temizliyor. Her cilt yapısına uygun Uni Care makyaj temizleme mendilleri cildi makyajdan kolayca arındırırken kadınların canlı bir cilde kavuşmasını sağlıyor.

Uni Care makyaj temizleme mendillerinin Anti Aging ve Refreshing olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunuyor. Uni Care Makyaj Temizleme Mendili Anti Aging, cildi makyajdan arındırırken anti aging özelliği ile ciltteki yaşlanma etkilerini  azaltmaya yardımcı oluyor. Uni Care Refreshing, cildin mineral ihtiyacını karşılarken, aynı zamanda cilde canlı bir görünüm kazandırıyor.

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler