Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu hem temizliyor hem nemlendiriyor

Bebeklerin hassas cildine uygun ürünler geliştiren Uni Baby, Cream Islak Bebek Havlusu ile bebeklerin cildini temizlerken nemlendiriyor. Cream Islak Bebek Havlusu, kremli formülü ile bebek cildine bakım yapıyor.  Hassas...

Bebeklerin hassas cildine uygun ürünler geliştiren Uni Baby, Cream Islak Bebek Havlusu ile bebeklerin cildini temizlerken nemlendiriyor. Cream Islak Bebek Havlusu, kremli formülü ile bebek cildine bakım yapıyor. 

Hassas bebek cildi için geliştirilen Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu, petek dokusu ve kremli formülüyle bebeklerin cildini yumuşak bir dokunuşla temizliyor. Yenidoğan dönemini tamamlayan bebeklerin devam ürünlerinden biri olan  Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu, özel kremli formülü ile bebek cildinin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu, tam bebeklerin hassas ciltlerine göre geliştirildi.  Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu, yumuşak petek dokusu ile bebek cildini temizlerken tahriş etmiyor. Hoş ve hafif kokusu ile ferahlık veriyor, bebeklerin cildi mis gibi kokuyor. Alkol, paraben, boya, SLS/SLES içermeyen Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu aileler tarafından güvenle kullanılıyor.

Uni Baby Cream Islak Bebek Havlusu satış fiyatı: 12,75 TL

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler