Uni Baby boyasız şampuan ile eğlenceli banyolar

Bebeklerinin sağlığını düşünen ailelerin tercihi Uni Baby, bebeklerin hassas cildine özel geliştirdiği şampuanı ile banyo sırasında ailelere güvenilir içerik sunuyor. Uni Baby şampuan, paraben, boya, alkol, SLS/SLES içermiyor. Doğumdan...

Bebeklerinin sağlığını düşünen ailelerin tercihi Uni Baby, bebeklerin hassas cildine özel geliştirdiği şampuanı ile banyo sırasında ailelere güvenilir içerik sunuyor. Uni Baby şampuan, paraben, boya, alkol, SLS/SLES içermiyor.

Doğumdan itibaren bebeklerin sağlığı ve rahatlığı için hijyen oldukça önemli. Yetişkinlere oranla daha hassas ve ince olan bebek cildinin temizlenmesinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri ise bebek cildine uygun şampuan seçimi.

Bebeklerin hassas cildine özel olarak geliştirilen Uni Baby Boyasız Şampuan, keyifli banyolar sunuyor. Uni Baby Boyasız Şampuan, hassas ciltlere uyumlu yapısıyla bebeklerin saç ve saç derisini özenle temizlerken, aynı zamanda hoş bir koku bırakıyor. Göz yakmayan formülü ile ailelere güvenilir kullanım sunan Uni Baby Boyasız Şampuan ile  banyolar artık daha eğlenceli!

Uni Baby Boyasız Şampuan 750 ml fiyatı: 10,90 TL

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler