Connect with us

TP-Link Neffos X1 Lite n11.com’da satışta

Teknoloji

TP-Link Neffos X1 Lite n11.com’da satışta


E-ticaret platformu n11.com, TP-Link Neffos X1 serisinin en genç ve uygun fiyatlı üyesi X1 Lite’ı satışa açtı. Kolay kullanımı önceliğe alan telefon, simetrik tasarımı ve çift eğimli arka kapağıyla n11.com’da 845 TL’den satışta.

E-ticaret platformu n11.com, TP-Link X1 serisinin uygun fiyatıyla bütçe dostu olarak nitelendirilen yeni üyesi Neffos X1 Lite’ı satışa açtı. Akıllı telefon pazarında kararlı adımlarla ilerleyen TP-Link’in yeni üyesi Neffos X1 Lite, simetrik tasarımıyla dikkat çekiyor. Kullanıcıların mesaj gönderebilmesi ya da hareket halindeyken fotoğraf çekebilmesi için tek elle tutulabilecek çift eğimli arka kapağa sahip cihaz, 720p çözünürlüklü 5 inç ekran taşıyor. Altın ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneğine sahip TP-Link Neffos X1 Lite n11.com’da 845 TL’den satışa sunuluyor.

Sekiz çekirdekli MediaTek işlemcisine 2 GB’lık RAM’in eşlik ettiği telefon, Android 7.0 yüklü geliyor. Arka tarafında 13 megapiksel, ön tarafında ise 5 megapiksel kamera taşıyan telefon, 0.2 saniyelik odak süresi sayesinde artarda hareketli fotoğraflar çekebiliyor. 5 megapiksellik ön kamera, 84 derecelik geniş açılı objektifi sayesinde üst düzey selfie çekme olanağı sunuyor. Uygun fiyatıyla dikkat çeken ve 2.550mAh kapasiteli pilden güç alan Neffos X1 Lite, n11.com’da 845 TL’den satışa sunuluyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Teknoloji

To Top