28 October, 2020
The Passage

The Passage FX Kanalında Başlıyor

Gizli bir projeye denek olarak seçilen genç bir kızın nefes kesici ve destansı hikayesi “The Passage”, 30 Nisan Salı günü saat 21.30’da

FX kanalında başlıyor.

Bilim insanları tüm hastalıklara çözüm olabilecek ya da tüm insanlığı yeryüzünden silecek tehlikeli bir virüs üzerinde çalışmaktadır. “Project Noah” olarak adlandırılan bu gizli proje için ise 6 yaşında annesi tarafından terk edilen Amy denek olarak seçilir. Hayal bile edilemeyecek bir kıyametle sonuçlanabilecek proje içerisinde Amy koruyabilecek tek kişi ise onu deneye getirmekle görevlendirilen federal ajan Brad Wolgast’tır.

Amy’nin destansı hikayesini anlatan ve TIME, The Washington Post, Esquire, US News & World Report, Booklist, Library Journal gibi yayınlar tarafından 2010 yılının en iyi kitapları arasında gösterilen “The Passage”, televizyon uyarlamasıyla FX ekranlarına geliyor. Emmy ödüllü, Oscar ve Altın Küre adayı Ridley Scott, yazar ve yönetmen Matt Reeves ve Liz Heldens’ın yapımcılığında çekilen dizinin başrollerinde Mark Paul Gosselear, Saniyya Sidney ve Hamie Mcshane yer alıyor.

Nefes kesici dizi “The Passage”, 1. sezonunun ilk bölümüyle 30 Nisan Salı günü saat 21.30’da FX kanalında.

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ veBluTVplatformlarından izlenebiliyor.

Bir Cevap Yazın