Connect with us

Tepe Nautilus Geleneksel Mini Kitap Şenliği başlıyor

Etkinlikler

Tepe Nautilus Geleneksel Mini Kitap Şenliği başlıyor


Tepe Nautilus’un, geleneksel Mini Kitap Şenliği 11. kez kapılarını açıyor. Bu yarıyıl tatilinde de küçük misafirlerini unutmayan Tepe Nautilus, 19 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek Mini Kitap Şenliği ile çeşitli yayın evlerinden yüzlerce kitabı çocuklar ile buluşturacak.

İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus, 11. Kez Mini Kitap Şenliği’ne ev sahipliği yapıyor. Her yıl heyecanla beklenen Tepe Nautilus Mini Kitap Şenliği, bu yarıyıl tatilinde de miniklerin yüzünü güldürecek. Bu yıl 11 yaşına giren Mini Kitap Şenliği, 19 Ocak – 4 Şubat tarihleri arasında minik ziyaretçilerine çeşitli yayın evlerinden yüzlerce kitap ile buluşma imkânı sağlıyor.

Kitap Bağışla Bize, Okusun Tüm Türkiye

Çocuklara okuma sevgisiyle birlikte paylaşmanın keyfini de yaşatmak isteyen Tepe Nautilus, Mini Kitap Şenliği’nde “Herkese Kitap Vakfı” işbirliği ile kitap bağışları da toplayacak. Tepe Nautilus; şenlik boyunca alanda olacak “Kitapcan” kumbaralarında toplanan kitap bağışlarını ihtiyacı olan okulların kütüphanesine gönderecek.

Tepe Nautilus; yarıyıl tatilini dolu dolu geçirmek isteyen çocuklar ve ailelerini, Mini Kitap Şenliği’ne bekliyor.

Tepe Nautilus AVM “Mini Kitap Şenliği”;

Tarih: 19 Ocak – 4 Şubat 2018

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus AVM 1. KAT

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Etkinlikler

To Top