Telefon görüşmeleri eziyet olmasın


Explorer 500 White Rain and USB Charging Cable

Gün içinde trafikte veya elleriniz doluyken gelen zamansız telefonlar dikkati dağıtıp, kazalara yol açabiliyor. Telefonu cebinizden veya çantanızdan çıkartana kadar çekilen eziyete son veren Plantronics, mobil kulaklık pazarına kazandırdığı Explorer 500 modeliyle bu riski ortadan kaldırıyor

Cep telefonuna gelen çağrılar kimi zaman istenmeyen dönemlere denk gelebiliyor. Trafikte seyir halindeyken, alışverişte elleriniz poşetlerle dolup taşarken veya iş ortamında dosyalarla boğuşurken gelen çağrılar dikkatinizi dağıtabiliyor. Plantronics, elleri kullanmadan çağrılara yanıt vermek için geliştirdiği Explorer 500’le istenmeyen kazaların da önüne geçiyor. Plantronics’in geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde akıllı telefonunuza gelen çağrılar Explorer 500 mobil kulaklığın gözetiminde.

Explorer 500 Black Strata

Sadece 7,5 gram ağırlığında olan Explorer 500, kulağınızda varlığını unutacağınız bir yardımcı olacak. Uzun süreli kullanıma sahip olan Explorer 500, 7 saate kadar konuşma, 12 saate kadar bekleme ve 6 aya kadar DeepSleep bekleme süresine sahip. Mikro USB ile şarj edilen Explorer 500’ü araç içinde bile 120 dakikalık bir sürede tam olarak şarj edebilirsiniz.

Plantronics’in geliştirmiş olduğu ses teknolojisini yansıttığı Explorer 500’ün üzerinde bulunan çift mikrofon, gürültü engelleme teknolojisiyle de karşı tarafa temiz bir ses akışı sağlıyor. Müzik, çağrı ve GPS yönlendirmelerini duyabileceğiniz Explorer 500, bluetooth özelliği ile iki farklı telefona aynı anda bağlanabiliyor.  Explorer 500’ün USB şarj kablosu ve mıknatıs özelliği kolayca katlanarak pratik bir şekilde katlanabiliyor. Kulaklığınızı kullanmadığınız zaman çantaların tutma yerine veya anahtarlıklara da asılabilen bu kulaklığı her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Previous Titrek selfie’lere son
Next Çevre dostu Little Sun