Connect with us

Tekzen’de 300 TL alışverişe 35 TL indirim

Markalar

Tekzen’de 300 TL alışverişe 35 TL indirim


Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Türk Telekom’la gerçekleştirmiş olduğu iş birliği ile Türk Telekom müşterilerine özel 300 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL indirim fırsatı sunuyor.

Kendin Yap (DIY-Do It Yourself) kültürünü Türkiye’ye kazandıran, Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen marka işbirliklerine ara vermeden devam ediyor.

Yüzleri güldüren 300 TL alışverişe 35 TL indirim kampanyasından Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabiliyor. Kampanya Tekzen mağazalarında ve tekzen.com.tr’de 4 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

57 ilde 134 mağazasında on binlerce ürünü kalite ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunan Tekzen; ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmaya devam ediyor.

*Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonuna tıklanması veya TEKZEN boşluk TCKN (TC Kimlik Numarası) yazıp 6262’ye SMS gönderilmesi ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki “kupon kodu” alanına girilmesi veya Tekzen mağazalarında kampanya şifresinin kasada ibraz edilmesi gerekmektedir.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

To Top