Taze meyve ferahlığı Trend edition “juice it!”

Hayatını meyvelendir! Yazlık gömleklerde, cool aksesuarlarda ya da yaratıcı tırnak stillerinde süper şirin meyveler her yerdeydi bu sezon. Yeni trend edition “juice it!” ile essence meyveli güzellik parçaları sunuyor...

Hayatını meyvelendir! Yazlık gömleklerde, cool aksesuarlarda ya da yaratıcı tırnak stillerinde süper şirin meyveler her yerdeydi bu sezon. Yeni trend edition “juice it!” ile essence meyveli güzellik parçaları sunuyor Ağustos 2016’da. Koleksiyondaki renkler şeftali, karpuz ve kiraz meyvelerinin karışımını andırıyor ve jelimsi, hafif kokulu yapısı ilkbahar renklerini hatırlatıyor dudaklarda ve tırnaklarda. Favoriler arasında yarı transparan formulu ile jel tint ruj özgün renk etkisiyle ve cool kivi görünümüyle detangle fırça geliyor. Güzel kokulu tırnak stickerları bir sürü küçük meyve tasarımı ile dikkati tırnaklara çekiyor ve meyve-çiçek kokulu parfüm kiraz,nektarin sorbe ve cumaru ile seni yaz moduna sokuyor. Essence taze meyveleri sever!

essence juice it! – jel tint ruj

Sadece meyveli! Yarı transparan ruj renk özü etkisi ile dudakları kiraz kırımızı ya da meyvemsi karpuz pembesi yapıyor. Jelimsi yapısı sürprizli bir renklendirme yaparken ardında parlak bir bitiriş yaratıyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 8,50 TL

essence juice it! – glossy dudak kalemi

Kiraz ya da karpuz? Yüksek parlaklık, glossy dudak kalemi dudakları yumuşak kiraz-kırmızı ya da karpuz-pembe gölgeler ile çerçeveliyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 4,75 TL

essence juice it! – dudak bakımı

Fazla kiraz! Bu dudak balmı hafif pembe renk dokunuşu ile bakım ve ekstra nemlendirme sağlıyor parlak dudaklar için. Meyvemsi, hafif tatlı kokusu ve kiraz şekilli kutusu ile kesinlikle bir meyve.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 7,25 TL

essence juice it! – top allık

Güneşli renk özleri. Top allık güneşli renk özleri. Top allık tozsu yapısı ve kubbe şekli ile direkt olarak yanaklara uygulanabilir ve dağıtılabilir. Yaz pembesi ya da kayısı taze bir cildi anımsatır.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 11 TL

essence juice it! – kokulu tırnak stickerı

Aromalı meyve karışımı. Ananas, karpuz ve kiraz gibi birçok eğlenceli tasarım ile tırnaklarını süsleyebilirsin. Ve en güzeli ise tüm stickerlar kirazlı parfümün mükemmel meyveli kokusuna sahip.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 4,75 TL

 

essence juice it! – detangle fırça

Cool kivi! Fırça kısa ve uzun lastik kılları sayesinde her saç tipini taramaya uygun hem de asılmadan, çekmeden ya da karıştırmadan. Şirin kivi tasarımı ile geliyor.

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 17 TL

essence juice it! – kiraz parfüm

Kiraz! Bu ferahlatan, çiçek-meyve kokusu yazı karşılıyor ve etrafa eğlence saçıyor. Parfümün üst notasında kiraz, kokuyu domine ediyor, passion fruit ve elma çiçekleri var. Vadi zambakları, bambulotu ve nektarin sorbe orta notada hoş çiçeksi öğeler ekliyor; misk, sandal ağacı ve cumaru ılık ve hafifi tatlı bir baz sağlıyor- gerçekten dayanılmaz!

Tavsiye edilen raf satış fiyatı: 17 TL

essence “juice it!” Ağustos 2016’ da raflarda olacak**.

 

Kategoriler
Güzellik

Dikkat Çeken Haberler

 • Tatil Çantanızdan Ashley Joy’u Eksik Etmeyin

  Yaz aylarında deniz, havuz ve güneşin etkisiyle saçların nemi azalıyor ve daha çabuk kuruyor. Avokado, boabab, jojoba, makadamya, argan ve Hindistan cevizi de dahil olmak üzere içerisinde 24 farklı...
 • VERVELLA – Kahverengi Deniz Yosunu

  Uzun ve kaliteli yaşamın sırrı doğal beslenmedir. Vervella, benzersiz ve rakipsiz bir takviye edici gıdadır. Ana maddesi olan Ascophyllum nodosum dünyanın en temiz ve berrak sularından özel bir teknik...
 • Badem Özlü Ayak Maskesi

  Sephora, sezonun en beğenilen ve en çok konuşulan ürünlerini, kozmetik severlerle buluşturmaya devam ediyor. Güzellik tutkunlarının kalbini fetheden favori ürünler, trendleri takip etmek isteyenleri mağazalarındaki SEPHORA LOVES alanında bekliyor....
 • Tatil sonrası saç ve cilt bakımı

  Şimdi, güneşin yıpratıcı etkilerinden arınıp sonbahara hazırlanma zamanı! Tatilin vazgeçilmez ikilisi güneş ve denizden doyasıya yararlanan herkes için Amway, saç ve cilt bakım ürünlerini öneriyor Yaz aylarında plajlar, dinlenmek...