Connect with us

Tatlı düşkünlerine Pideor’dan Çikolatalı Pide

Mutfak

Tatlı düşkünlerine Pideor’dan Çikolatalı Pide


Ordu’nun birbirinden özel pidelerini İstanbullular ile buluşturan Pideor, yepyeni ürünü ‘çikolatalı pide’ ile artık tatlı severlerin de gözde mekanları arasında. Sıcak ve akışkan çikolatanın kıtır pide hamuruyla buluştuğu bu görsel şölen, önce davetkar kokusu ve ardından damaklarda bıraktığı eşsiz lezzeti ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Pide severlerin uğrak yeri Pideor, çikolata ve enfes hamurunu harmanladığı yepyeni ürünü çikolatalı pide ile günün her saati tatlı severleri yepyeni bir deneyim yaşamaya davet ediyor.

Enfes pideleriyle lezzet tutkunlarının gönlünü fetheden Pideor’un geleneksel pideye kattığı katma değer her geçen gün artıyor. Son olarak menüsüne eklediği eşsiz lezzet  ‘Çikolatalı Pide’ ile Pideor,  akışkan çikolatası ve sıcacık kıtır hamuru ile damaklarda lezzet şöleni yaratma konusunda iddialı.  Pudra şekeri ile servis edilen çikolatalı pide, şimdiden tatlı severlerin gözdesi olmaya başladı bile.

Pideye lezzet katmanın yanı sıra, pideyi çeşitlendirerek tüketicilerle buluşturmanın keyfini yaşayan Pideor’un çikolatalı pidelerine Beşiktaş ve Bomonti’de bulunan şubelerinden ulaşabilir, bu karşı konulmaz lezzetle bir an evvel tanışabilirsiniz.

Continue Reading

Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Mutfak

To Top