Tatil sonrası saç ve cilt bakımı


Şimdi, güneşin yıpratıcı etkilerinden arınıp sonbahara hazırlanma zamanı! Tatilin vazgeçilmez ikilisi güneş ve denizden doyasıya yararlanan herkes için Amway, saç ve cilt bakım ürünlerini öneriyor

Yaz aylarında plajlar, dinlenmek ve bronzlaşmak isteyenlerle dolup taşıyor. Daha güzel bir görünüm için esmerleşmenin en etkili yolu olan güneş, denizin tuzlu suyu ile bir araya gelince saçların yıpranmasına, cildin kurumasına neden olabiliyor.

Yaz aylarının sona ermeye başlamasıyla cilt ve saçlardaki kuruluk için yoğun nem takviyesi gerekiyor. Yoğun güneşe maruz kalan cilt, deri yaşlanması sorunuyla karşı karşıya kalabiliyor. Güneşin etkisiyle yıpranmış ciltler, esnekliğini ve parlak görünümünü kaybediyor. Tatil sonrası dönemde saçlarda ise mat bir görünüm, kırılganlıklarında da artış görülüyor. Saçlarda meydana gelen yıpranmayı, koruyucu sprey ve canlandırıcı maskelerle gidermek mümkün. Ciltte de kaybedilen nemin yerine konması, yoğun nem kürleriyle hem yatıştırılması hem de yenilenmesi gerekiyor.

Tatilin ardından saçların ve cildin yenilenmesi için Amway, üç farklı ürün öneriyor:

SATINIQUE GECE ONARIM BAKIMI

Çok hasar görmüş kuru saçlar için mükemmel etkiye sahip Satinique Gece Onarım Bakımı, çatal uçların onarılmasını sağlarken saçlarda hasara karşı direnç kazandırıyor. Nar ve üzüm çekirdeği özlerinden oluşan ürün, hızla emilen formülü sayesinde yastıkta hiçbir kalıntı bırakmıyor. Saçı kırılmalara karşı daha dirençli hale getiren ürün, tek bir kullanışta bile çatal uçlarını büyük ölçüde onarıyor. Saçları doğal ve sağlıklı hale getiren Satinique Gece Onarım Bakımı, 45.66 liradan satılıyor.

SATINIQUE CANLANDIRICI MASKE

Tüm saç tipleri için uygun olan maske, özellikle hasar görmüş saçlar için öneriliyor. Güneşin ve deniz suyunun etkisiyle yıpranan ve sertleşen saçları yumuşatan ve besleyen maske, ENERJUVE kompleksi, üzüm çekirdeği özü ve kukui tohumu yağı bitkisellerini içeriyor. Saçın gelecekte oluşabilecek hasara karşı korunmasına da yardım eden canlandırıcı maske, çatal uçların onarılmasını ve önlenmesini sağlarken saçları daha kuvvetli hale getiriyor. Nemli saça uygulanan ve durulanmasının ardından saçları canlandıran ürünün fiyatı ise 59.71 TL.

ARTISTRY HYDRA-V NEM MASKESİ

Artistry Hydra-V Nem Maskesi, ciltte maksimum seviyede nemlendirme sağlıyor. En iyi bitkisel bileşenleri kullanarak, tüm cilt tiplerine uygun olarak geliştirilen maske ile Amway, cildin daha yumuşak, daha pürüzsüz ve daha esnek görünmesini sağlarken, cildinize daha canlı bir görünüm kazandırıyor. İçeriğinde bulunan Hiyaluronik Asit, Hydra-V Liposomları ve Norveç Fiyort Suyu ile ciltte 8 saate kadar nem sağlayan ARTISTRY HYDRA-V Nem Maskesi’nin rahatlatıcı etkisi ile cildiniz canlı, sağlıklı ve aydınlık bir görünüme kavuşuyor. İçinde 5 adet ürünün yer aldığı ARTISTRY HYDRA-V Nem Maskesi’nin satış fiyatı ise 100.21 TL.

Previous Murat Eken Evlendi
Next Yatakta Söylenmemesi Gereken 10 Şey!