Tatil Çantanızdan Ashley Joy’u Eksik Etmeyin

Yaz aylarında deniz, havuz ve güneşin etkisiyle saçların nemi azalıyor ve daha çabuk kuruyor. Avokado, boabab, jojoba, makadamya, argan ve Hindistan cevizi de dahil olmak üzere içerisinde 24 farklı bitkisel yağ bulunan Ashley Joy Saç Bakım Yağı, ekstra neme ihtiyaç duyan boyalı ve yıpranmış kuru saçlara derinlemesine bakım yapıyor.

İşlem gördüğü için hassas ve kırılgan olan boyalı saçlar, daha özenli bir bakıma ihtiyaç duyuyor. Ashley Joy, boyalı, yoğun ısıl işlem görmüş ve yazın etkilerinden yıpranmış saçlara sahip kadınlara aradıkları mucizevi özelliklerde bir doğal bakım yağı sunuyor. Ashley Joy Saç Bakım Yağı, 24 farklı bitkisel yağ içeriğiyle saçlara ihtiyaç duyduğu yoğun nem banyosunu yaptırıyor. Aynı zamanda saçı güçlendirerek elastikiyetini arttırıyor. İçeriğindeki A ve E vitaminlerinin antioksidan özelliği, saçlardaki yaşlanmayı yavaşlatıyor. Paraben içermeyen bakım yağı saç diplerine masaj yaparak uygulanıyor.

Ashley Joy Saç Bakım Yağı’na, Watsons mağazalarının yanı sıra Harvey Nichols, Brandroom, Amazon.com, Lidyana.com ve Makyajtrendi.com’dan ulaşılabilir.

Fiyatı: 150 ml 66,90 TL

www.ashleyjoy.com.tr

www.instagram.com/ashley_joy

 

 

Kategoriler
AlışverişGüzellik

Dikkat Çeken Haberler