Connect with us

Sheryy Style

TADIM EN TAZE HALİYLE TÜKETİCİYE ULAŞIYOR

Markalar

TADIM EN TAZE HALİYLE TÜKETİCİYE ULAŞIYORPaketli kuruyemiş sektörünün lider markası Tadım, lezzet, kalite ve tazelik konusundaki hassasiyetiyle sektöre yön veriyor.

Tadım, tüketici odaklı ve yenilikçi vizyonuyla hammadde alımında ve üretiminde kaliteden ödün vermiyor. Gıda kalitesini temel alarak en kaliteli ürünü, taze haliyle raflarda tüketicisiyle buluşturan Tadım, ürünleri gıda güvenliğine uygun olarak hijyenik bir ortamda üretiyor ve el değmeden paketliyor. Gıda ürünlerini taze olarak tüketmenin önemini bilen ve tüketicisine en taze ürünleri sunmayı ilke edinen Tadım, ürünlerinin son kullanma tarihini, sektörün genelinin aksine, maksimum 6 ayla sınırlandırıyor. Ürünlerin raflardaki tazeliğini ise aktif saha ekibi ve bayi kontrolleriyle takip ediyor.

Herkese Sağlıklı Atıştırmalık

Tadım, sunduğu ürünlerle sağlıklı beslenme konusunda tüm yaş gruplarına önemli bir alternatif de oluşturuyor. Günlük hayatın koşturması içerisinde beslenmesine dikkat etmek isteyen yetişkinlere Çiğ Kuruyemiş ve Kuru Meyve ürünleriyle farklı lezzetler sunarken; çocuklara okulda tek seferde tüketebilecekleri 30 gramlık paketlerle sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin Süper Markası Tadım

Bir diğer dikkat çeken konu ise Tadım Kuruyemiş Bar’ın “Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü” (ITQI) tarafından da tescillenen, “Üstün Lezzet Ödülü”nü alması oldu. Tadım ürünlerinin tazelik ve kalitesi, 2017 yılında, Superbrands Türkiye’de dördüncü kez yer almasıyla da tescillendi.

Tazelik vaadinden en ufak bir taviz vermemek için, yeni üretim ve dağıtım birimlerini bünyesine katan Tadım, ürün kalitesini koruyarak, oluşturduğu standartları daha ileriye taşımayı hedefliyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top