Sonbahar – Kış Koleksiyonu

Özgün tasarımların markası NGSTYLE’ın, 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu “Düş Bahçesi”

NGSTYLE 2016-2017 Sonbahar – Kış Koleksiyonu

“Düş Bahçesi”

Özgün tasarımları ile gerçek farkı arayanların markası NGSTYLE, 2016-2017 Sonbahar-Kış sezonuna, dikkat çeken tasarımlardan oluşan “Düş Bahçesi Koleksiyonu” ile giriyor. Modaseverleri düşlerinin ötesine çağıran koleksiyon, yazın yüksek enerjisini kış aylarına taşıyacak.

Kendine özgü tarzı ile fark yaratan tasarımlara imza atan NGSTYLE, bu sonbahar-kış aylarında kadınları ‘düş bahçelerine’ davet ediyor. Hayatın her anında şıklık ve rahatlık vadeden Düş Bahçesi Koleksiyonu, gizem, romantizm, asalet ve başkaldırı gibi güçlü mesajlar veriyor. Kumaşlardan renklere, dikim kalitesinden aksesuarlara kadar özenle hazırlanan koleksiyon, yazın yüksek enerjisini kış aylarına taşıyacak.

İş toplantılarından özel davetlere, günlük yaşamın koşturmacasına kadar, kadının her anına eşlik edecek özel tasarımlarıyla dikkat çeken Düş Bahçesi Koleksiyonu, şehir hayatının yoğun temposunda tarzından ödün vermeyenlere şıklığı ve rahatlığı bir arada sunuyor. “Romantik Şehirli”, “Gizemli Geceler”, “Rahatlığın Asaleti” ve “Başkaldıran Şıklık” serilerinden oluşan koleksiyon, her zevke uygun tasarımlar sunuyor.

 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

 

Romantik Şehirliden Gizemli Geceye

Zarif şıklığın vazgeçilmezi siyah, haki ve pembe tonlarının ağırlıklı olduğu Romantik Şehirliserisinde, tonsürton geçişler en belirgin detaylar arasında yer alıyor. Detaylarda kullanılan aksesuarla farklılaşan seride, danteller, işlemeler, büzgülü kollar, metal kullanımı dikkat çekiyor. Şehirli kadının iddiasını ortaya koyan Gizemli Geceler de ise sezonun trend renkleri mor ve fuşya ön plana çıkıyor. Gecenin gizemli gücünü yansıtan mor rengi, violet ve morcivert ile birleşerek elegan ve dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor.

Rahatlığın Asaletinden Başkaldıran Şıklığa

Sıradanlıktan uzak ama rahatlıktan ödün vermeyenler için hazırlanan Rahatlığın Aseleti serisi ile şıklığınız günlük yaşama yansıyacak. Denim pantolonlar, kısa montlar, kimono hırkalar, keçe kaban ve blazerların yer aldığı seride, camel ve mavinin kırık beyazla bir araya gelirken, gri ve siyahla modernleşiyor. Günlük şık modellerde kullanılan detayların zıt ve asi bir duruş oluşturduğu Başkaldıran Şıklık serisinde ise gotik gül nakışlar, siyah mat payetler ve rock öğeler bir araya gelerek farklı bir duruş sergiliyor.

Kategoriler
Moda
Yorum Yok

Cevap Yaz

*

*

Dikkat Çeken Haberler

 • Selma Çilek 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

  Son dönemin öncü genç tasarımcılarından Selma Çilek, modern kadının güçlü ruhunu yansıtan 2017 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’nunu Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul kapsamında gerçekleştirdiği defilesiyle sundu. 2017 yazının minimal zarafetini güçlü kumaşlar...
 • Superdry Cevahir AVM Mağazası

  Japon grafikleri ve Amerikan vintage stilini yansıtan tasarımları ile İngiliz kalitesini günlük spor giyimle birleştiren Superdry yeni sezon koleksiyonuyla birlikte sizleri İstanbul Cevahir AVM’deki yeni mağazasına bekliyor. Less is...
 • 2016-17 Freddy Kış Koleksiyonu

  İtalyan spor moda markası Freddy, 2016-17 Kış Koleksiyonu hazırlıklarını tamamladı. Koleksiyon, “atletik” ve “rahatlık” sözcüklerinin birleşimi olan “Athleisure” adını taşıyor ve teknolojiyle şıklığı bir arada yansıtıyor. Dünyaca tanınmış İtalyan...
 • Paspas modelleri

  İlgili...