Connect with us

Sheryy Style

Sokakta Hareket Özgürlüğünü Lumberjack Sneaker’lar ile Yaşayın

Markalar

Sokakta Hareket Özgürlüğünü Lumberjack Sneaker’lar ile Yaşayın



Her mevsimin vazgeçilmezi olan sneaker’lar, en son trendleri takip eden moda sever erkeklerin vazgeçilmezi oluyor. Konforu moda ile buluşturan Lumberjack koleksiyonunda beyaz renk ve gri tonlar ön plana çıkarken, konforlu taban yapısı günün her anında ve her ortamda aktif, enerjik ve aktif olmanıza yardımcı oluyor.

Lumberjack’in havalı taban özelliği konforlu adım atılmasını sağlarken, ayağı saran örme sneaker modelleri uzun ve yorucu günlerde ayakların rahat etmesini sağlayacak. Günlük hayatta spor şıklığı yakalamak isteyenler için ideal olan sneaker’lar hem renkli hem de klasik modelleri ile rahatlıktan ve spor tarzdan taviz vermeyenlerin tercihi oluyor.

Jean, chino veya kanvas pantolonlar, renk renk elbiseler, midi boy etekler veya ceket takımları Lumberjack’in modern sneaker’larıyla tamamlayabilir, ister ofiste ister hafta sonu etkinliklerinde ister günlük yaşamınızda tüm dikkatleri ayaklarınıza çekebilirsiniz.

Lumberjack koleksiyonlarında yer alan oldukça zengin sneaker modellerini daha yakından görebilmek için FLOIn Street ve diğer seçkin satış noktalarını veya www.flo.com.tr ve www.instreet.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top