Connect with us

Siyahın asaleti ‘Dark Metal’ ile Çilek koleksiyonunda

Dekorasyon

Siyahın asaleti ‘Dark Metal’ ile Çilek koleksiyonunda


Tasarımlarını çocukların ve gençlerin bakış açısından ilham alarak kurgulayan Çilek, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı ödüllü serisi Dark Metal Genç Odası ile yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getiriyor. Çilek, her detayı düşünerek tasarladığı Dark Metal ile özellikle odasında vakit geçirmeyi seven gençlerin hayallerini süslüyor.

Tüm dünya çocuklarına tasarımlarıyla seslenen Çilek, birbirinden farklı yaş gruplarına yönelik hazırladığı koleksiyonlarıyla herkesi mutlu etmeye devam ediyor.

Dark Metal ile konforu doruklarda yaşayın

Gençlerin kendilerini daha özgür hissetmesi için tasarlanan Çilek’in ödüllü serisi Dark Metal Genç Odası, sağladığı alan tasarrufuyla yaşam alanlarının vazgeçilmesi oluyor. Sunduğu çözümlerle gençlerin işlerini kolaylaştıran tasarım, aynı zamanda dağınıklığı azaltan çözümleriyle de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor. Arkadaş yatağı ekleme özelliğiyle dikkat çeken Dark Metal, içerdiği komodinlerle de odaları daha düzenli hale getiriyor. Dark Metal, sahip olduğu akıllı cihazları şarj etme paneliyle gençlerin işlerini kolaylaştırıyor. Tasarımdaki metal yüzeylerin elektrostatik boya ile kaplı olması, Dark Metal’in ilk günkü halini uzun süre korumasını sağlıyor.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Dekorasyon

To Top