Connect with us

Sevgililer Gününde Kalpleriniz Columbia Sıcağı İle Isınacak

Moda

Sevgililer Gününde Kalpleriniz Columbia Sıcağı İle Isınacak14 Şubat Sevgililer Gününde aşk kalbinizi ısıtırken, Columbia Sıcağı ile ister şehirde ister doğada kışın tadını çıkaracaksınız.

Ödüllü teknolojileri ile her daim fark yaratan Columbia ile sevgilinize sıcacık bir kış hediye edeceksiniz. Aşkı şehrin içine hapsetmek istemeyen doğa tutkunlarını mutlu edecek hediye seçenekleri Columbia mağazalarında macera tutkunu aşıkları bekliyor…

Columbia Sıcağı ile konforlu bir kışı garantileyen koleksiyonda yer alan trendleri takip eden montlar, yumuşacık polarlar, su geçirmez kar botları ve koşu ayakkabıları ile sevgilinizle geçireceğiniz keyifli Açıkhava aktiviteleri sizleri bekliyor.

Columbia Kış 2017 koleksiyonunda yer alan , termal yansıtıcı etki ile vücut ısısını koruyan Omni Heat ve suya dayanıklı Omni-Tech teknolojileri ile üretilen mont, polar, atkı-bere, bot ve ayakkabı seçenekleri ile Sevgililer Günü için geniş bir hediye yelpazesi sunuyor.

Açık havada uzun süre konforlu deneyimler sağlamak amacıyla yola çıkan Columbia ürünleri ile ister huzur bulacağınız doğa yürüyüşlerinizde, ister macera ve adrenalin dolu aktivitelerde her daim kuru ve sıcak kalmak elinizde…

Columbia ürünlerine www.columbia.com.tr adresinden ve Columbia mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Moda

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top