Connect with us

Sheryy Style

Sevgililer En Güzel Hediyeyi ‘Aşk-ı Pazar’da Bulacak

Markalar

Sevgililer En Güzel Hediyeyi ‘Aşk-ı Pazar’da BulacakTrump Alışveriş Merkezi, Sevgililer Günü kapsamında 10-11 Şubat tarihlerinde ‘Aşk-ı Pazar Festivali’ni gerçekleştiriyor. Tasarım bilekliklerden  özel yapım bardaklara her keseye hitap eden farklı hediye alternatifleri Aşk-ı Pazar’da sahiplerini bekliyor.

Her zevke uygun yüzlerce hediye alternatifinin satışa sunulacağı, renkli aktivitelerin düzenleneceği Trump AVM ‘Aşk-ı Pazar Festivali’, 10-11 Şubat’ta herkesi alışveriş ve eğlenceyle buluşmaya davet ediyor.

Sevgililer Günü için özel olarak kurulan ‘Aşk-ı Pazar’da, özel tasarım ürünler sergileyen butik markaların standları arasından, sevdiğiniz kişiye aşkınızı ifade edebileceğiniz en ideal hediyeyi bulabileceksiniz.

Diarose Silver, Forfun Cookie, Good Luck by Hande, Hit Kınası, Kaesh Design, Lifka Design, May Gifty Shop, Meo Gifts, Mojabuka ve Mrs. Cupcake Trump AVM Aşk-ı Pazar’a katılacak markalar arasında yer alıyor. Siz de 10-11 Şubat tarihleri arasında Trump AVM’ye uğrayın, sevdiğiniz kişi için en güzel hediyeyi ‘Aşk-ı Pazar’dan alın.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top