Connect with us

Sheryy Style

Sebamed pH 5.5 ile cildinizin sağlığını koruyun!

Markalar

Sebamed pH 5.5 ile cildinizin sağlığını koruyun!Sebamed pH 5.5 Likit cildinizi derinlemesine temizlerken ihtiyacı olan hassas bakımı da sunuyor.

Tüm bedenimizi sarıp sarmalayan, en büyük organımız olan cildimiz doğal koruyucu tabakasıyla kendini çevresel etkilere karşı koruyor. Ne var ki kullandığımız birçok bakım ürünü pH dengesini, yani doğal koruma mekanizması olan asit tabakasını bozarak cildi savunmasız bırakıyor. Tenimizin 5.5 olan pH değerine uyum sağlayan Sebamed’in pH 5.5 ürünleri ise cildimizin sağlığını ve güzelliğini korumamıza yardımcı oluyor.

Sabun ve alkali içermeyen, pH değeri 5.5 olan Sebamed Likit yüz temizleme jeli, cildin doğal koruyucu tabakasını güçlendiriyor. Cildinizi nazikçe arındırıp gözenekleri derinlemesine temizlerken, içerdiği Pentavitin®, gliserin, pantenol, vitaminler ve allantoin ile cildi nemlendiriyor.

Alman uzmanların uzun yıllara dayanan Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen Sebamed Likit, klinik ve dermatolojik testlerden geçirilmiştir. Renklendirici katkı maddeleri içermeyen Sebamed Likit 200 ml ve 1000 ml’lik boylarda satışa sunuluyor.

ŞAMPUANDAN BEBEK BAKIM ÜRÜNLERİNE

Güzel ve doğal bir cilde sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği Sebamed markasının tüm ürünleri pH 5.5 ile cildin asit mantosunun doğal bariyer fonksiyonunu destekliyor. Sebamed pH 5.5 ailesi; yüz bakım, saç bakım, deodorant, vücut bakım, bebek bakım ve güneş bakım kategorilerinde geniş yelpazede ürünler sunuyor.

Sebamed şampuan ailesi; her gün kullanım şampuanı, kepek önleyici, yıpranma karşıtı ve saç dökülmesine karşı çeşitleri ile farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunuyor.

Sebamed sivilce ve siyah nokta karşıtı yüz bakım serisi içerisinde yer alan, Clear Face Kompakt, Clear Face Temizleme Köpüğü, Clear Face Hassas Peeling, Clear Face Temizleyici Yüz Toniği, Clear Face Bakım Jeli ve Clear Face Renkli Sivilce Karşıtı Örtücü Kremi ise cildinizin doğal dengesini bozmadan sivilce, siyah nokta ve cilt pürüzlerine karşı savaşarak sağlıklı bir cilt elde etmenizi sağlıyor.

Bebek bakım ürünlerinde de pH 5.5 formülü ile öne çıkan Sebamed, bebeğinizin narin cildini koruyarak bakım yapıyor. Çocuk doktorları tarafından da tavsiye edilen Sebamed bebek bakım ürünleri; pişik kremi, şampuan, banyo köpüğü, bakım kremi, bebek losyonu, cilt koruyucu yağı, ıslak mendil ve güneş kremleri ile bebeğinizin bakımı için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sunuyor.

Sebamed ailesi, tümü pH 5.5 formülüne sahip deodorantdudak koruyucularıel ve vücut bakım ürünleri ile kişisel bakımınızı tamamlıyor.

Konsepti 1950’li yılların ortalarında Alman hekim Heinz Maurer tarafından geliştirilen Sebamed pH 5.5 ürünleri, Türkiye dahil 80’i aşkın ülkede satılıyor. Merkezi Almanya’da bulunan Sebapharma Laboratuvarları, kapsamlı klinik ve Ar-Ge çalışmalarıyla tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kalite ürünler sunuyor.

Continue Reading


Bu Haberlere de Bir Göz Atmalısın
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazlası Markalar

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Bu Haberler Çok Popüler

To Top