Saray’ın efsane lezzeti Eldenele’den yeni rulo gofret


Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray, efsane ürünü Eldenele’nin yeni Rulo Gofret’i ile atıştırmalık severlerin vazgeçilmezi oldu. Gerçek Türk fındıklarının ve kakaonun birleşiminden oluşan, yoğun kremayı incecik çıtır rulo gofret yapraklarıyla buluşturan Eldenele Rulo Gofret; kahvenin, çikolatanın veya dondurmanın yanında tüketilerek günün her anını tatlandırıyor.

Birbirinden farklı tatlarıyla hem çocukların hem de yetişkinlerin tercihi Saray Bisküvi, atıştırmalık kategorisindeki efsane ürünü Eldenele’nin yeni Rulo Gofret’ini tüketicisi ile buluşturdu. Eldenele’nin klasikleşmiş lezzetleri arasına eklenen Rulo Gofret, paylaşıldıkça tatlanan anların vazgeçilmez tutkusu oluyor.

Taptaze fındık ve kakaonun birleşiminden oluşan ve yoğun kremayı incecik çıtır rulo gofret yapraklarıyla buluşturan Eldenele Rulo Gofret, her an her yerde lezzetli ve hafif atıştırmalık arayanlara yeni bir alternatif sunuyor. Eldenele Rulo Gofret; çay ve kahvenin yanında, sıcak yaz günlerinde dondurmanın kenarında, çalışmaktan bunaldığınız zamanlarda, buz gibi meyve suyunun yanında, misafir sohbetlerinin en tatlı anında, tatlı ihtiyacını hafif tatlarla gidermek isteyenlere eşlik edecek.

60 ve 270 gramlık ambalajıyla, çıtır rulo gofret yaprakları arasında enfes kakaolu ve taze fındıkların kullanıldığı yüzde 65 yoğun kremalı Eldenele Rulo Gofret’e Türkiye genelindeki seçkin zincir mağazalar ve süpermarketlerden ulaşılabiliyor.

Previous 2. Uluslararası Türkçe Bayramı
Next Rengarenk Okul Ayakkabıları