Rockwell Automation Risk Yönetimi İçin En İyi Uygulamaları Sunuyor

Endüstriyel otomasyon lideri endüstriyel riskleri yönetmek için en önemli dört alanı belirledi. Dünya genelinde sanayi şirketleri risklerini yönetmeye çalışıyor. Ürün geri çağırmaları, veri ihlalleri ve işçi yaralanmaları gibi durumların...

Endüstriyel otomasyon lideri endüstriyel riskleri yönetmek için en önemli dört alanı belirledi.

Dünya genelinde sanayi şirketleri risklerini yönetmeye çalışıyor. Ürün geri çağırmaları, veri ihlalleri ve işçi yaralanmaları gibi durumların ani sonuçları olabiliyor, müşterileri, çalışanları, fikri mülkiyetleri ve gelirleri etkileyebiliyor.

Risk yönetimi sorunların kaynağına odaklanmalı. Birçok durumda sorunun kaynağı otomasyon altyapısıdır. Rockwell Automation riski kaynağında yönetmek için dört kritik alanı şu şekilde belirledi:

 • Ekipmanların eskimesi: Üretim sistemlerini modernize etmek arıza sürelerini azaltmada, kaliteyi, iş güvenliğini ve güvenliği artırmada ciddi bir rol oynayabilir.
 • Kalite: Mevcut operasyonel verilerin gücünü dizginlemek kalite yönetimini iyileştirmeye ve gerekli düzenlemelere uyumu artırmaya yardımcı olur.
 • İş güvenliği: Kültür, uyum ve sermayede kritik alanlarda güvenlik sorunlarını çözmek iş kazalarını önemli ölçüde azaltır ve faaliyet performansını artırır.
 • Güvenlik: Tesis ve şirket genelinde uçtan uça güvenlik anlayışını benimsemek insanları, fikri mülkiyeti ve fiziki varlıkları korumaya yardımcı olur.

Rockwell Automation Müşteri Destek ve Bakım Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Scott Lapcewich; “Biz kurum risk yönetimini, değerlendirmeleri, teknolojiyi ve altyapıyı içeren sürekli bir iyileşme döngüsü olarak görüyoruz. İmalat süreçlerinde, otomasyonda, operasyonlarda, iş güvenliği ve güvenlik konularındaki eşsiz uzmanlık harmanımız müşterilerin tesis ortamlarındaki kurum risklerini azaltmasına yardımcı oluyor” dedi.

Bu önemli alanlardaki riskleri belirleyerek şirketler marka için kritik olan iş güvenliği, kalite, güvenlik ve eskime gibi sorunları etkin bir şekilde kaynağında çözebilir. Risk yönetimi için en önemli dört alanı ana hatlarıyla çizen bir e-kitap Rockwell Automation web sitesinde.

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler

 • Mustang Cup’ta Büyük Heyecan Yaşandı

  Engel Tanımayan Heyecan Nefes Kesti Şahsuvaroğlu sponsorluğunda bu yıl ilki gerçekleşen Mustang Cup Engel Atlama Yarışmaları, geçtiğimiz hafta sonu yapıldı. Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen ve 2 gün...
 • Engel Tanımayan Heyecan “Mustang Cup” Başlıyor

  Engel Atlama Yarışmaları Şahsuvaroğlu Sponsorluğunda Gerçekleşecek Şahsuvaroğlu sponsorluğunda bu yıl ilki düzenlenecek olan engel atlama yarışmaları “Mustang Cup” 16-17 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek. Engel atlama yarışmaları Kemer Country Atlı Spor...
 • Akıllı Üretim Sözümüzü Tutuyoruz

  Data fazla kapasite, daha verimli veri iletimi ve daha iyi ağ güvenliği talepleri akıllı üretimi destekleyen otomasyon sistemlerini gerektirir. Dan DeYoung, Rockwell Automation Integrated Architectur Pazar Geliştirme Direktörü Akıllı...
 • Ölçeklenebilirlikle geleceği garantiye almak

  Endüstriyel üreticiler için akıllı fabrika prensiplerine doğru dönüşümün en zorlu tarafı geleceği planlamaktır. Bilgi temelli hizmet şirketleri ölçeklenebilirlik için buluta güvenirken, üreticiler üretim varlıklarının muhtemel ihtiyaçlarını da öngörmek zorunda....