Rockwell Automation MAVERICK Technologies’i Satın Aldı


Rockwell Automation alanındaki bilgi birikimini geliştirmek, kimya, gıda, içecek, petrol ve gaz gibi sektörlerdeki müşterilerine yenilikçi kontrol ve bilgi çözümleri sağlamak için öncü sistem entegrasyonu uzmanı MAVERICK Technologies’i satın aldı. Bu satın alma ile Rockwell Automation’ın müşterileri, süreç kontrolü ve bilgi yönetimi çözümleri ile daha yüksek verimlilik konusunda güçlenirken küresel rekabet gücü elde etmelerindeki kilit süreç ve batch uygulama uzmanlığında da güçlendi.

Rockwell Automation Kontrol Ürünleri ve Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı Ken Champa; “Endüstriyel kontrol ve bilgi çözümleri bilgili bir tedarikçi ile kullanıcı arasındaki yakın bir işbirliğinden ortaya çıktığı zaman maksimum verim sağlar. Küresel endüstriyel otomasyon liderliğimiz, MAVERICK’in her platforma uygun alan uzmanlığı ile birleşimi, müşterilerimizin karmaşıklığı azaltmalarına ve benzersiz verimlilik elde etmelerine yardımcı olacaktır” dedi.

Satın alma, tesis çapındaki bilginin yeni iş değeri elde etmek için tüm şirkete bağlanmasını öngören bir vizyon olan The Connected Enterprise konseptini benimseyerek, müşterilerin küresel rekabet gücünü arttırmalarına yardım etme amacı taşırken aynı zamanda büyüme stratejisini de destekliyor. Bu, özellikle de çalışma süresinin ve sürekli performansın kritik olduğu proses müşterileri için önem taşıyor.

MAVERICK kurucu ve CEO’su Paul Galeski; “Alanımızdaki uzmanlığımızı artık bir Fortune 500 endüstriyel otomasyon liderinin desteğiyle sağlamaya devam edeceğiz. Bu da bilginin proses endüstrilerindeki performansı arttıracak faydalarını keşfetmemiz için bulup bulabileceğimiz en iyi birleşimi sağlıyor” dedi.

MAVERICK ABD çapında 21 konum ve 300 üzerinde mühendis ve teknik satış personeli ile Columbia IL’de bulunuyor. Ayrıca Temmuz 2016’da Silicon Review dergisi tarafından “2016’nın İzlenmesi Gereken En İyi 50 Şirketi” arasında yer alıyor.

MAVERICK Technologies Hakkında
1999 yılında kurulan MAVERICK Kuzey Amerika’daki en büyük bağımsız sistem entegrasyonu uzmanı olup, çeşitli üretim ve proses sanayilerindeki müşteriler için endüstriyel otomasyon, şirket entegrasyonu ve stratejik üretim çözümlerinde bir dünya lideridir. Eşsiz şirket-çapı görüşünden faydalanan MAVERICK, emniyet, verim ve genel karlılığı arttırmak için optimum altında kalan operasyonları belirler ve performansı geliştirir. Şirketin ekip, proses ve teknik kabiliyetleri her proje için doğru çözümün en uygun teknolojiyi kullanarak sağlanmasını güvence altına alır. Dünyanın dört bir yanındaki kurumlar MAVERICK’in ilgi, sonuç odaklı yaklaşım ve başarı kararlılığına güvenmektedir. Kurulduğundan beri MAVERICK altı kıtada, 46 ülkede 15.000 üzerinde proje tamamlamıştır.

Previous VERVELLA - Kahverengi Deniz Yosunu
Next Kelebek İstanbul Mobilya Fuarı'nda Sizleri Bekliyor