Rockwell Automation, Interpack 2017’de geleceğin akıllı ve birbirine bağlı fabrikalarını yönlendirecek teknolojileri sergileyecek

Interpack 2017’de (4-10 Mayıs 2017 – Düsseldorf) Rockwell Automation stant ziyaretçileri The Connected Enterprise’ın çok daha zengin bir seçenek yelpazesi yaratabilen, paketleme teknolojisi ve ürün çeşitliliği sayesinde eşsiz bir...

Interpack 2017’de (4-10 Mayıs 2017 – Düsseldorf) Rockwell Automation stant ziyaretçileri The Connected Enterprise’ın çok daha zengin bir seçenek yelpazesi yaratabilen, paketleme teknolojisi ve ürün çeşitliliği sayesinde eşsiz bir müşteri deneyimi sağlayan akıllı fabrikaları nasıl hayata geçirdiğini görecek.

Ziyaretçiler Rockwell Automation standında (6/A61) iTRAK ve MagneMotion sistemlerinin nasıl çalıştığını görecek. Her iki teknoloji de taşıyıcıların bağımsız hareket etmesini sağlar ve saniyeler içerisinde modifiye edilebilen akıllı, çoklu hareketli esnekliğe sahip taşıyıcı sistemlerini mümkün kılar.

Şirketin geniş çaplı Integrated Architecture portfolyosunu oluşturan çoklu tamamlayıcı ambalaj otomasyon teknolojileri de (alanında öncü serileştirme çözümleri de dahil) tek platformun ve tek-ağ Integrated Architecture yaklaşımının anında ortaya çıkan somut faydalarını açıklayacak üretim hattı ve sektör uzmanlarının danışmanlığında fuar standımızda gösterimde olacak. Bu uzmanlar tüm bu ürünlerin daha büyük bir Connected Enterprise’daki yerini, en son müşteri destek ve bütünleyici yazılım çözümlerinin nasıl bir IT/OT güvenliği sağladığını, sistem iyileştirmelerini daha başarılı hale getirdiğini açıklıyor olacak.

Fuar katılımcıları OEM’lerin ve son kullanıcıların Rockwell Automation teknolojileriyle nasıl akıllı makineler ve akıllı fabrikalar yarattığını (müşterilerine sunduklarını kökten değiştirebildiğini) görmek için farklı makine üreticilerinin stantlarına davet ediliyor olacak. Interpack 2017’de yer alan OEM stantlarında Rockwell Automation çözümleriyle donatılmış çok sayıda eşsiz uygulama da gösterimde olacak.

Geleceğin En İyi Makinesi Yarışması
Rockwell Automation, Interpack fuarını kendi yenilikçi ürün gamını ve müşteri uygulamalarını sergilemenin yanı sıra en yenilikçi teknolojileri onaylamak ve ödüllendirmek için “Geleceğin En İyi Makinesi” yarışmasını düzenliyor olacak. Finalistler dört lider uluslararası üreticinin (Johnson & Johnson, Proctor & Gamble, Kimberly Clark ve Nestle) ve iki büyük organizasyonun (UCIMA ve GEPPOA) temsilcilerinden oluşan çok prestijli bir jüri tarafından seçilmiştir.

  • AKILLI
  • MODÜLER
  • SÜRDÜRÜLEBİLİR
  • KULLANIMI KOLAY
  • İZLENEBİLİR

Kazananlar 4 Mayıs günü saat 18:00’de Rockwell Automation Standı’nda gerçekleşecek bir törenle açıklanacak. Daha fazla bilgi almak için lütfen etkinlik sayfamızı ziyaret edin.

Rockwell Automation hakkında:
Rockwell Automation Şti. (NYSE: ROK) müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan dünyanın kendini endüstriyel otomasyona ve bilgiye adamış en büyük şirketidir. Merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan Rockwell Automation, yaklaşık 22,000 çalışanı ile 80’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Kategoriler
Genel

Dikkat Çeken Haberler