Rockwell Automation Distribütörleri ile buluştu


Rockwell Automation’ın distribütörleri ile bir araya geldiği Channel on The Move Workshop’u Sheraton İstanbul Hotel Ataşehir’de gerçekleştirildi. Bu yıl yedincisi düzenlenen workshopta distribütörler, çeşitli uygulamalı demolar ile deneyim kazanma fırsatı yakaladı.

Otomasyon sektörünün öncü markası Rockwell Automation, müşterilerine rekabet avantajı sağlayan endüstriyel otomasyon, kontrol ve bilgi teknolojileri çözümleri sunuyor. Rockwell Automation, müşterilerinin yanı sıra sistem entegratörleri ve distribütörlerinin de sektördeki bilgi ve deneyimini arttırmak amacıyla her yıl gerçekleştirdiği workshoplarda bir araya geliyor.

Rockwell Automation, distribütörlerini sektördeki gelişmelerden haberdar etmek için Channel on The Move Workshop’unu bu yıl yedinci kez düzenledi. 9-10 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen workshop’ta distribütörler, yeni ürünler ve kullanımları ile ilgili bilgilendirildi. 2 gün süren workshopta distribütörler, The Connected Enterprise (Endüstri 4.0) vizyonu temelinde bilgi ve yazılım sistemleri, izleme platformları, safety, sürücü, otomasyon ve haberleşme konularını uygulamalı olarak deneyimledi.

Rockwell Automation hakkında:
Rockwell Automation Şti. (NYSE: ROK) müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan dünyanın kendini endüstriyel otomasyona ve bilgiye adamış en büyük şirketidir. Merkezi Milwaukee, Wisconsin’de bulunan Rockwell Automation, yaklaşık 22,000 çalışanı ile 80’den fazla ülkedeki müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıntılı bilgi ve iletişim için;
Hülya Kalyoncu; hkalyoncu@ra.rockwell.com
Rockwell Automation
Pazarlama İletişim Müdürü
Tel:        +90 216 569 84 00

Previous Uzakdoğu’dan gelen dev gemi Kumport Limanı’na yanaştı
Next Türkiye’de Bir İlk: Mantar Meşesinden Ürünler